Wpis z mikrobloga

Gdyby wybory dobyły się w najbliższą niedzielę Prawo i Sprawiedliwość (PiS) uzyskałoby 35,77% głosów, Polska 2050 21,91%, a Koalicja Obywatelska 17,34%. Jeśli rządząca koalicja startowałaby do wyborów oddzielnie, poparcie dla PiS wynosiłoby 33,89%, dla Solidarnej Polski 1,63%, a dla Porozumienia 0,95%, podała gazeta powołując się na sondaż Instytutu Badań Pollster.


https://pl.investing.com/news/economy/przegld-prasy--22-kwietnia-283730

Jeśli tak to wygląda, to nic w tym kraju się nie zmieni.

Przyznam niestety, że na scenie politycznej nie ma partii, która mi w pełni odpowiada. Brakuje brakuje nowych ludzi, wymienić tych staruchów, co przechodzą z partii do partii. Przyznam, że już nie śledzę codziennie informacji, bo mi ciśnienie skacze. Stąd moje pytanie:

Co wy myślice? Widzicie jakąś nadzieję przy korycie?
#polska #polityka #smutnazaba
Pobierz Fawwara - > Gdyby wybory dobyły się w najbliższą niedzielę Prawo i Sprawiedliwość (Pi...
źródło: comment_1619085262CDlXTOTKsXl2mapkhQFZ1l.jpg
  • 3
@Fawwara: Jakiej ty nadzieji szukasz jak młodzi to debile - na wykopie widać zwłaszcza - dla których nowe partie to i tak będą przystawki, spadkowicze i żydowski plan odwrócenia uwagi, a w miedzy czasie głosują na Konfe, z której ponad połowa osłów już była w sejmie i jest de facto "częścią starego układu" lub na Razem i Lewicę, którzy są tak świeżym powiewem powietrza, że capie od nimi Gomułką i PZPR.