Wpis z mikrobloga

@e__e: przedziałek na połowie głowy zamiast z boku i wygolenie na mega krótko bez cieniowania z jednej strony tylko- osiedlowa grażynka to robiła za 13zł. Trochę nie przystoi ministrowi takie coś mieć na głowie xd
  • Odpowiedz
@BolecFabryka: z drugiej strony #!$%@? się do kogoś na podstawie jego fryzury to jest jeszcze większa wiocha mentalna. Jak dla mnie i prezydent USA mógłby mieć irokeza i wytatuowaną rękę, co mnie to obchodzi xDDD
  • Odpowiedz
@Voycjeshyna: No, z drugiej strony masz rację, niech sobie chodzi jak chce. Po prostu ta fryzura tak mocno uderza w moje (i chyba plusujących też) poczucie jakiejś estetyki i jest tak miernie wykonana, że wygląda jakby #!$%@?ł w różowych gumowcach albo bluzie #!$%@?ć 60. Wolałbym już nosić mulleta albo łysy łeb niż takiego kleksa z krechą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
z drugiej strony #!$%@? się do kogoś na podstawie jego fryzury to jest jeszcze większa wiocha mentalna. Jak dla mnie i prezydent USA mógłby mieć irokeza i wytatuowaną rękę, co mnie to obchodzi xDDD


@Voycjeshyna: Tym bardziej że fryzura Czarnusia to najmniejszy problem do którego można się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Voycjeshyna:
Tutaj się nie zgodzę. To jest polityka i reprezentacja kraju. Już Biden pojedzie na wizytę do Rosji z irokezem ze wzorem wielkiego amerykańca, który poluje na niedźwiedzie. Dyplomacja. Tutaj wizerunek musi spełniać pewne przyjęte normy.
  • Odpowiedz
@e__e: @Chuseok: @BolecFabryka: niezle dekle z was są wykopki idiotyczne, staram sie was nie obrazac bo juz polecicie z placzem do moderacji i mi usuną post ale ledwo dam radę, więc śmiejecie sie z takiej modnej fryzury ale kolorowe skarpetki dla mężczyzn i różowe bluzy, swetry, jasne jeansy, rurki już są w porządku i modne?
  • Odpowiedz