Wpis z mikrobloga

@J0gg3r: wiesz czasami jest tak, że zdarza się być drugie dno, także nikt z nas do końca się nie dowie jaki to miało konkretny cel czy to wymuszenie większej kasy z lm czy sprawdzenie jak środowisko zareaguje, bo nie oszukujmy się, że te które już się "wycofały" nie są teraz piętnowane. Napiszą w mediach społecznościowych, że to był błąd, że piłka dla kibiców i jest wszystko ok, jedynie kto teraz
  • Odpowiedz
@J0gg3r: bardziej chodzi mi o to, że po tym szybkim wycofaniu się, przeproszeniu kibiców ta atomsfera powoli opada, a co do właścicieli klubów, którzy nie ukrywajmy liczą na zyski to zawsze będą piętnowani, nie tylko ze względu na superligę. O właścicielach ManU można dużo napisać i często przez kibiców są krytykowani. Nie jesteśmy kibicami z prawdziwego zdarzenia żadnego z tych klubów, no chyba że mieszkasz w jakimś mieście i masz
  • Odpowiedz
@Zolwik155: A no to niestety ze zmianami nastrojów na portalach typu wykop jak zawieje wiatr musimy żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja to generalnie jestem na peryferiach wielkiej piłki. Myślę, że mimo, że na stadinie(oczywiście jak jest otwarty) jestem na każdym meczu swojej drużyny to w tabeli excelowej panów z J.P Morgan jestem tą osobą z grupy wiekowej 18-30, która się piłką nożną nie insteresuje xD.
  • Odpowiedz