Wpis z mikrobloga

Feministki co roku niszczą fasadę katedry, w tym roku katolicy stanęli przed budynkiem, żęby go bronić w czasie marszu. Feministki urządziły sobie ich kosztem spektakl na koniec którego pomalowały ich sprayem. Policja nie zrobiła nic w obronie katolików. Ciekawe czy przy muzułmanach byłyby takie odważne. Sam nie wiem czego bardziej nie lubię antyklerykalnego motłochu czy muzułmanów.

Widok tych dziwek, bitych przez salafitów byłby bezcenny.

#feministki #lewactwo #argentyna #islam
  • 12
@radudzik: Hipokryto? Jak widze sklepy dla narodowców które propagują sprzedaż takich ubiorów narodowych http://fedelta.pl/dane/editor/newsletter.jpg

Źródło : http://www.fuckpc.com/

To jak tu takich ludzi nie mieć za bandytów? Tak to sa bandyci, ubierają się jak bandyci i chcą być widziani jako bandyci. Znajdź mi jedna normalną osobę która zobaczy ludzi ubranych jak na tym zdjęciu i powie "To sa prawdziwi patrioci". A wiesz co robi się z bandyterką? Ściga, zamyka, a jak trzeba
@radudzik: Zgadam się, jedni drugich warci, tak jak skrajni katolicy i muzułmanie. Nie odróżniam ich dla mnie to ta sama choroba psychiczna. Walka o to czyje bajki sa fajniejsze. Skrajność zawsze jest chora, z każdej strony. Tu nie chodzi o popieranie którejś z nich. Tu chodzi o pozbycie sie obu. Jedni nie będą istnieć bez drugich.

Wyjście proste. Znikają jedni, znikną też drudzy.

To że mam bardziej lewicowe poglądy i ideogie
@Vhetman: Akurat w Ameryce Łacińskiej katolicy traktują kobiety pod wieloma względami tak jak muzułmanie w krajach muzułmańskich (np. morderstwa honorowe) więc trochę nietrafione porównanie. Bycie feministką w Argentynie, Brazylii czy Meksyku to mniej więcej taki sam akt odwagi jak bycie feministką w Turcji. To jest kultura macho, gdzie gwałty i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym i to jest milion razy bardziej oburzające niż to że jakimś kolesiom pomazali koszulki
@Vhetman: Ten Jezus to był dopiero polit poprawnym lewakiem, nie? Porządni Żydzi lali dziwkę, a jego zadławiła ta okropna poprawność polityczna i ją uratował, a dziwce się należało! A nie jakieś hipisowskie "kto bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem."

Oczywiście plucie, mazanie sprejami i dewastowanie katedry jest niedopuszczalne i policja z Argentyny powinna reagować w takich sytuacjach z całą stanowczościa. Jak było naprawdę? Nie wiem, bo jak zwykle nie interesują cię