Wpis z mikrobloga

@Trafas: To pomiń punkt pierwszy i zwyczajnie siedź w domu w 4 maskach, wtedy mój wypad do restauracji w galerii po treningu na siłce nie powinien Cię zabić śmiertelnie groźnym wirusem
  • Odpowiedz
@pablooooo: ja peirdole, dać dzieciom dostęp do internetu xD
Wyobraź sobie, że 38 mln polaków podejmuje decyzje ze sie nie boją i zyja normalnie. Wirus sobie szaleje, szpitale sie przepełniają. Pierwszy byś płakał, że złyPis nie zagwarantował ci miejsca w szpitalu. Mnie też #!$%@? lockdown i irracjonalne obostrzenia, ale jest spora dziura w waszym rozumowaniu i myśleniu życzeniowym.
  • Odpowiedz
@Trafas: Dobra, idź tam skomleć sobie w piwnicy ( ͡ ͜ʖ ͡) oczywiście że bym płakał bo płacę za ten dostęp w #!$%@? kasy co miesiąc (ostatni raz korzystając z lekarza 12 lat temu) i gówno mnie obchodzi sytuacja - jakby nie rozwalali mojej kasy z podatków na 500+ i patusów nierobów to może nie musiałbyś się martwić o dostęp do szpitali. Ja nie zamierzam
  • Odpowiedz
@Trafas:

Wyobraź sobie, że 38 mln polaków podejmuje decyzje ze sie nie boją i zyja normalnie.

Wyobraź sobie że takie kraje istnieją i wyobraź sobie że w tych krajach ilość zakażeń i śmiertelnych przypadków jest o wiele niższe niż w Polsce.
  • Odpowiedz
@Trafas: wyobraź sobie także niemądry człowieku, że służba zdrowia już teraz leży, dostępu do lekarza brak, a wszyscy nasi sąsiedzi piszą o załamaniu służby zdrowia w Polsce - i to nie z powodu Cov-19.
  • Odpowiedz
@pablooooo: ale czemu płaczesz?
Tak, jakby nie było 500+ to służba zdrowia która kuleje od 200 lat byłaby w lepszym stanie xDDD
powtórze - dać dzieciom dostęp do internetu. Oczywiście można by wprowadzić, że kazdy chętny podpisuje dokumencik i zachoruje na covid to nie chce szpitala - ale wtedy ty byś pierwszy płakał, że tyle podatków zapłaciłeś i TY MASZ NIE MEIC MIEJSCA W SZPITALU.

okazuje sie za zakonczenie edukacji na podstawowce nie wplywa dobrze na umiejetnosc logicznego
  • Odpowiedz
@Trafas: Nie wiem po co to pisze, ale mam 28 lat, tytuł magistra i #!$%@? na to czy zdechniesz bo przez moją nieodpowiedzialność zabraknie Ci miejsca w szpitalu. Żadnego dokumenciku bym nigdy nie podpisał z jednego prostego powodu - płacę w podatkach niemało na służbę zdrowia. Jedyny papierek jaki mogę podpisać to taki, że nie wyrażam zgody żeby patusy nieroby miały jakiekolwiek zasiłki i dostęp do służby zdrowia z moich
  • Odpowiedz
@Trafas: będziesz operatywny, jak te obecnie padające branże będą pociągać za sobą kolejne i kolejne, aż dojdzie do Twojej branży, a pracodawca powie ci, ze No sory, ale trzeba redukować etaty i lecisz do całego grona bezrobotnych (chyba ze masz firmę, ale wtedy zlecenia tez mogą ci się kończyć), a zasiłków brak, bo nie ma na tyle podatków żeby dac ci zapomogę. Ciekawe jak wtedy będzie śpiewał o tej operatywności,
  • Odpowiedz