Wpis z mikrobloga

@muchabzz: No niestety to zdanie bardziej pasuje do Ciebie i do twojej argumemtacji pt. "ja tak nie robię -> nik tak nie robi" niż do całościowego spojrzenia od strony podstaw psychologii które przedstawiłem. Faktów nie zmienisz - fundacje (z WOŚP na czele) to moralny i polityczny wentyl dla ludzi dużo bardziej niż sami ludzie chieliby to przyznać.
  • Odpowiedz
@muchabzz: Tak, to jest podstawowa wiedza z zakresu ludzkiej psychologi. Zwykły marketingowiec to nawet wie. Ja rozumie, że możesz mieć wypardzie bo chcesz wierzyć, że takie duże fundacje jak WOŚP to jest jakaś "dobra sprawa", ale nie jest. To jest żerowanie na naiwnych i ich potrzebnie poczucia się dobrym człowiekiem. Polecam więcej obiektywizmu w ocenie życia.
  • Odpowiedz
@rexdexpl aha.. zwykły marketingowiec to wie .. przekonałes mnie . To poważny argument udowadniający twoje twierdzenie , że każdy wpłacający na WOŚP , to tak naprawdę hipokryta chcący pokazać otoczeniu , że moralnie jest krysztalowy6. Bądź moim guru..
  • Odpowiedz
@muchabzz: Nie, nie każdy, ale duża ilość. Takie rzeczy odbywają się podświadomie dlatego są takie skuteczne. Nikt o sobie nie myśli "jestem hipokrytą" nawet jak robi coś co w 100% pod to podpada. Ot, wyparcie, etc.
  • Odpowiedz
@rexdexpl ok.. nie mam więcej pytań. Widzę w tobie przyszła gwiazdę kiblowej socjologii.. im więcej siedzisz na kiblu i grzebiesz w komórce , tym genialniejsze masz przemyślenia. Będę obserwował twój rozwój. Kiedyś się wnukom pochwałę że pisałem z tobą na wykopie. Nara. EOT. nie musisz odpisywać bo nie przeczytam
  • Odpowiedz