Wpis z mikrobloga

Wyciekło oficjalne oświadczenie Florentino Pereza w sprawie rozwiązania Superligi. Cały tekst poniżej:

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wycofanie się klubów z Superligi to jest jakaś porażka, ja myślę, że ci europejscy, #!$%@? głupi prezesi, ta #!$%@? banda imbecyli która wróciła do tych #!$%@?ów karakanów z UEFY to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło te #!$%@? 2, czy 3 drużyny, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć UEFA. FIFA was tak nie wyruchała, jak wyrucha was UEFA, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tej antyludzkiej organizacji, w której media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że Floretnino Pereza zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe #!$%@?! powtarzam sądowe #!$%@?! sądowe #!$%@? Pereza oskarżały bezpodstawnie o kupowanie meczy i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by temu człowiekowi dać zorganizować nowe rozgrywki. Będzie was UEFA ruchała w dupę, będzie was UEFA #!$%@? dymała tak, jak was FIFA nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Ceferin śmieć, zniszczy was. Nevile, Fergusony, Fernandesy, Sky Sports TV będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, europejscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Madrytu i będę się z was #!$%@? europejskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy do tego #!$%@? uefowskiego wrócili. Nie do Pereza, nie do Agnelliego, tylko do jakiś #!$%@? Bońków w żydów dupę #!$%@?, do Rummenige #!$%@?ńca. To właśnie jest ta #!$%@? UEFA. Przez taką #!$%@?ę UEFĘ, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym sporcie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą europejskich #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście zostali w Superlidze, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka klubów, garstka klubów, dzisiaj to są 2 drużyny, może 3. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? piłce nożnej liczy. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? prawa telewizyjne to jest wasz majestat, wasza godność. Mecze #!$%@? w Kazachstanie i 30% z praw tek wizyjnych, to wy #!$%@? romantycy, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? odeszli z superligi niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-futbolowcami jesteście. Dobranoc. Co jest #!$%@? pedale? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było nowe rozgrywki robić, szkoda było budżet Barcelonie ratować. Głupia piłka nożna, głupi kibice. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.
#mecz #superliga #heheszki
JW26 - Wyciekło oficjalne oświadczenie Florentino Pereza w sprawie rozwiązania Superl...

źródło: comment_1619007512xYslqZrwNhjQIhOwWYVTlQ.jpg

Pobierz