Wpis z mikrobloga

No układanka ułożyła się w całość. Zamiast Krzyśka miał wejść Choina, ale miał pozytywny test na Covid. Produkcja musiała utrzymać w programie Olę ,aby doszło do spotkania jej z Choiną. Skajla kilka godzin przed rajskim powiedział, że wybiera Karolinę. Produkcja przed rajskim podejmuje decyzję aby zmusić Skajlę do wyrzucenia Karoliny czego efektem są tłumaczenia z dupy Skajli o wzroście Karoliny jako powód wyrzucenia. Skajla nie mógł się zbuntować ponieważ jest zależny od stacji gdyż brał udział też w top model. Pan każe sługa musi.......
#hotelparadise
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olostro: ja wciąż mam wrażenie że to było nieco inaczej. Byli przekonani że Skajla wywali Olę dlatego El Dursi była już przygotowana z Jurasem na jej triumfalny powrót. Los chciał że Skajli odwaliło i Ola została więc szybko zmienili plany z ewentualnym powrotem. A że Skajla stał się na maksa nieprzewidywalny to się go pozbyli rękami Karoliny.
@Taszi: Twoja teoria zawiera tezę, że produkcja bała się Skajli co jest bzdurą, ponieważ on jest strasznie od nich zależny i nie tylko chodzi o ten program ale Top model. On jest z nimi powiązany od dłuższego czasu więc nie ośmielił by się zrobić nic przeciw produkcji. Pewnie nie jeden kontrakt jeszcze u nich dostanie modelek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olostro: no spoko, moja teoria opiera się o to że próbuję wyprzeć aż takie reżyserowanie. Wolę wierzyć że ograniczają się do dawania drugich szans komu trzeba, immunitetów itp. wpływania na przebieg zdarzeń. Mówienie uczestnikom kogo mają wyrzucać, kogo zostawiać itp. byłoby dla mnie przesadą. Oczywiście w tym co piszesz jest sens, ale wolę przyjąć, że aż takiej reżyserki nie oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)