Wpis z mikrobloga

Najlepsze są te kwiki fanów Realu o wielkości Pereza, jak to się przedstawił bandytom i złodziejom z UEFA.
Jakby UEFA największym klubom sypała za udział w lidze mistrzów tyle co za udział w superlidze to Perez miałby w dupie pomysły o tworzeniu nowych struktur europejskich..
Tu chodzi tylko o pieniądze, największe kluby chcą się ciągle bogacić.
Może trzeba przestać windować stawki na pensję dla piłkarzy, na transfery, prowizje dla agentów.
Nieeee, komu to potrzebne, lepiej stwórzmy swoją Superligę żebym mógł sobie kupić Mbappe za 250 mln i dać 50 mln za podpis.
#superliga #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
@stickman_123: i teraz te wszystkie kluby będą dalej rywalizować windując stawki dla piłkarzy bo mbappe ma argumenty powie uuu real chcesz żebym grał u ciebie płacisz mi 50% tego co Chińczycy zaproponowali, chyba nie jesteś taki dobry jak myślałem. Nie chcę grać w Realu. Może ktoś z Anglii mi tyle zapłaci.

W przypadku superligi byłby układ zamknięty, dobre pieniążki dla limitowanej liczby graczy
  • Odpowiedz
@stickman_123: Śmieszy mnie to idealizowanie Pereza XD
Szlachetny Perez jako jedyny miał odwagę postawić się krwiożerczej i skorumpowanej UEFIE, jego celem było uratowanie futbolu, niestety został zdradzony przez swoich przyjaciół.
  • Odpowiedz
windować stawki na pensję dla piłkarzy, na transfery, prowizje dla agentów.


@stickman_123: przecież ci sami piłkarze, którzy wczoraj na Instagramie płakali jak to marzyli za dzieciaka o lidze mistrzów jutro pobiegną po podwyżki( ͡° ͜ʖ ͡°) festiwal hipokryzji
  • Odpowiedz
  • 0
@JesusOfSuburbia niezapominajmy o tym, że takie PSG i Man City dalej mogą grać tylko 11 zawodnikami, a raczej szejkowie nie będą chcieli płacić rezerwowym po 100-200 mln € na sezon, więc jest szansa, że kilku zawodników pójdzie do Bayernu, Bvb, West Hamu czy do Sevilli itp. To się nazywa zrównoważenie poziomu lig ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz