Wpis z mikrobloga

Mireczki, po prawie 2k na liczniku przyszedł czas na wymianę obuwia. Do tej pory przez kilka sezonów biegałem w #adidas ultraboost (zmieniałem co sezon na nowy model), ale trochę mi się znudziły i zmieniłbym na coś innego. Biegam ~250 km miesięcznie, ważę ~75, lubię amortyzację ;P Przymierzałem się do #asics gel nimbus 23. Myślałem też o #nike ZoomX Invincible Run Flyknit. Coś jeszcze warte uwagi? Co polecacie?

#bieganie #buty
  • 6
@ljanik7: saucony kinvara jesli lubisz #!$%@? i preferujesz mniejszy drop, triumphy jesli lubisz mieeeeeekkkkkoooo, endorphin jak masz za duzo kasy.

Hoka one one po przymiarkach (niektore sa waskie), cliftony jako najbardziej uniwersalne, a moze carbony z plytka jako startowo-treningowe.
@PurpleHaze: O Saucony wgl nie myślałem. Kojarzysz ride 13? Nie wymieniłeś a wyglądają ciekawie. Chodzi mi o jakieś treningówki, więc kinvary odpadają. Jak z wytrzymałością butów tej marki?
@ljanik7: ja mam do tyrania (w sensie bloto, codzienny #!$%@? i ogolnie nieoszczedzanie) guide 13 i mi leza bardzo fajnie. No ale to jest but powiedzmy z jakims tam wsparciem. Ride nie mialem na nogach, jedyne co to lektura recenzji czym sie ktory model rozni.

Czesto na alledrogo mozna saucony wyrwac w dobrych cenach, niestety oni zamkneli swoj sklep w PL i przeniesli sie do runners club, gdzie ceny juz nie