Wpis z mikrobloga

Derek Chauvin uznany za winnego śmierci George'a Floyda - polecam komentarze konserw, to nawet nie kwik, to nie zmasowany incydent fekalny, to nieludzkie, zwierzęce wręcz wycie XD. Czego tam nie ma, sama tylko łatwy przysięgłych
- została przekupiona;
- została zastraszona;
- "się zesrała" ( ͡º ͜ʖ͡º)
- Biden z Obamą przyszli i kazali głosować "winny!";
- "nie zna się na amerykańskim prawie" XD
- składa się w 114% z czarnoskórych więc wiadomo jak głosowali.

Ameryka idzie w ślady Szwecji i upada. Jest i dziadzio Stalin, jest i Paździoch. Jest i "niech (biali) coś zrobią" (ZBIERZEMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW W SĄDZIE, OTACZAMY CHAUVINA I WYCHODZIMY" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)). Itd. Itd. Itd.

Jeżeli nie chce Wam się czytać, to mój kolega zrobił filmik wiłdełło z podsumowaniem wszystkich komentarzy konserw:

https://www.youtube.com/watch?v=oAln-wqLDAo

T.....s - Derek Chauvin uznany za winnego śmierci George'a Floyda - polecam komentarz...

źródło: comment_16189816585IA70tHdSHZqxJIoRu4gfX.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@durielek2: jakie nieprawdziwe informacje przedstawił w swoim komentarzu? Przecież floyd był tak naćpany, że to jest szok. Procedura zatrzymania również była prawidłowa.
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: Dalej nie rozumiem jak można bronić kogoś kto klęczy typowi przez 9 minut na szyi, ja rozumiem ze czasem policja musi używać siły ale trzeba mieć #!$%@? gwóźdź w głowie żeby cos takiego popierać
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: zawsze byłem przekonany, że tych (często bardzo młodych) ludzi motywuje co do poglądów pewien trochę niezrozumiały dla mnie, ale jednak zestaw jakichś przekonań, być może nawet jakaś wizja na świat. Nawet pomimo, że zawsze to prawackie gadanie trochę było powtarzaniem po kilku wybranych "wodzach", ewentualnie internetowych idolach, nie traciłem wiary że przynajmniej ci ludzie mają jakiś zestaw wartości i dzięki temu ma sens i ciekawa może być z nimi
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: Jest gdzieś napisane co zrobił niezgodnie z procedurą? Do tej pory we wszelkich newsach jakie czytałem było napisane, że kolano nie dusiło i zatrzymanie zgodnie z procedurami.

Serio pytam, nie próbuję flamować.
  • Odpowiedz
Przecież floyd był tak naćpany, że to jest szok. Procedura zatrzymania również była prawidłowa.


@Given: no to nie wiem, przejrzyj sobie wszystkie dowody przedstawione w sprawie i wtedy wróć się wypowiadać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@durielek2: oglądałem film z zatrzymania i widać tam, że kolanem dociska go na karku/plecach. A wyniki badań toksykologicznych floyda są ogólnodostępne
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: jaki #!$%@? konserwatyzm, to zwykłe rasistowskie zjeby którzy chcą leczyć swoje kompleksy tym że są biali, oczywiście biali zachodni europejczycy ktorzy zbudowali nasza cywilizację, a z ktorych osiągnięciami nasi rodzimi biali supremaci chca się utożsamiać, polakow nie uznają za równych sobie
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats:

Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my WYKOPKI. ZBIERZMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW POD SĄDEM W MINNEAPOLIS, W ŚRODKU TŁUMU #4konserwy Z NOSZAMI ŻEBY PRZENIEŚĆ DEREKA DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD BRAMĄ SĄDU. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO AUT ODPALONYCH Z KIEROWCAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZAPRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY DEREKA. PRAWAKI ROZKUWAJĄ DEREKA I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSLANIANI. LECIMY
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: Po czym twierdzisz że osoby które tam piszą to same konserwy? Trzeba być konserwą żeby gardzić narracją blm?

@DarkenSound: Nie trzeba, za to trzeba być [ocenzurowano], żeby stwierdzić, że ława przysięgłych została przekupiona/zastraszona/nie zna się, albo że Obama z Bidenem przyszły i kazały głosować a my się bały
  • Odpowiedz