Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że temat wałkowany 100 razy i trochę się powtórzę :)
here we go again

Gdzie mogę/powinienem szukać jakiejś sensownej dziewczyny do związku? Szczerze powiedziawszy słyszałem, że dużo ludzi poznaje się przez internet, głównie aplikacje randkowe tj. tinder, facebook dating(czy jakoś tak), badoo ale mnie to trochę przeraża bo wiem, że 99% z tych dziewczyn raczej nie nadaje się do relacji (ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°), taki żarcik). Dodam, że nie chodzi mi o ruchańsko, a o raczej pielęgnowanie wspólnej relacji, sex traktuję bardziej jako dodatek. Szukanie na studiach odpada, bo mam wszystko zdalnie. Polecicie mi może coś? Jeszcze napisze od siebie, że mieszkam obok dużego miasta i nie jestem bardzo #!$%@? (tylko trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)), jeżeli to ma w czymś pomóc.
Nie piszcie mi o zagadywanie na ulicy, bo to jest w moim przekonaniu creepy.

Jeszcze jedno, jak już ewentualnie zdecyduje się na korzystanie z appek randkowych, które z tych trzech mi polecicie?
#zwiazki #pytanie troche #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo #dating #randka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #607f25297ade77000b8dad01
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
WalecznaFranca:

przeznaczeni.pl jest legitny

@Brokatowa: Bardzo legitny, wcale nie wygląda na próbę naciągania użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
* Cennik dostępny wyłącznie dla zalogowanych użytkowników
* aby zrezygnować z konta premium trzeba pamiętać o wypowiedzeniu umowy co najmniej na 7-60 dni przed wygaśnięciem pakietu (7 dni na miesięczny pakiet, 60 na roczny) Jak się nie wypowie to trzeba płacić dalej.
* "Usunięcie konta przez Użytkownika z
@AnonimoweMirkoWyznania: no przecież piszę, że płatny, chodziło mi o użytkowników którzy już tam są w środku. Nie ma karyn, sebixów, puszczalstwa, rozmowy są wielozdaniowe itp.

Co do 2 i 3 gwiazdki, tak niestety jest już wszędzie, trzeba po prostu kartę odpiąć/zmienić pin.
ZuchwałyBaran:

@AnonimoweMirkoWyznania: no przecież piszę, że płatny, chodziło mi o użytkowników którzy już tam są w środku.

@Brokatowa: Nie mam problemu z tym, że płatny tylko z tym, że ukrywają cenę, ukrywają funkcjonalność kont bezpłatnych i płatnych. Dodatkowo aby ktoś mógł *przeczytać* wiadomość musi mieć płatne konto, ale o tym dowiesz się dopiero jak założysz konto.

Nie ma karyn, sebixów, puszczalstwa, rozmowy są wielozdaniowe itp.

Z tym muszę się