Wpis z mikrobloga

Panowie, dzieje się. Panowie, mamy wielkie przesilenie, mamy wielkie wzburzenie i myślę, że pora to sobie uplastycznić [bierze głęboki oddech]. Panowie, ja dopiero co komentowałem pierwszą połowę, pierwsze 45 minut meczu Bayern Monachium - Baya Levakusen [uśmiecha się do Tomka Hajto]. Na naszych oczach rozpada się, koroduje wielki projekt. Upada Superliga. Projekt życia Florentino Pereza, to było jego wielkie marzenie. Panowie, ale ten projekt biznesowy niewiele miał wspólnego z sednem sportu. Jako prosty chłopak z Dębicy uważam, ja sądzę, że o tym wszystkim zadecydowała presja. Nacisk kibiców, nacisk polityków był zbyt mocny, żeby ten projekt mógł wejść w życie. Swoje zrobił Boris Johnson, sprzeciw wyrażał Emanuel Makrą [uśmiecha się, łapiąc Smokowskiego za rękę]. Ale panowie, my doceńmy wkład Pana Prezesa Zbigniewa Bońka [patrzy wprost w kamerę]. On już dwa lata temu pisal, że Superligi nie będzie. Zbyszku, ja ci gratuluję nominacji na wiceprezydenta UEFA. Zadzwoń do mnie proszę.

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, dzieje się. Panowie, mamy wielkie przesilenie, mamy wielkie wzburz...

źródło: comment_1618947084OP6pryTcd4hKNSzWLBJY21.jpg

Pobierz
  • 11