Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam czy Sony było świadome swojej decyzji z MLB i gwmepasem. Bo najlepszym paradoksem jest to, że gra jest też w chmurze Xclouda, a z racji że ten jest już prawie dostępny na PC to to takiemu graczowi co co roku kupuje nowe MLB, to zamiast kupować Nowe MLB za 300zł to jak dobre zakombinuje to zgarnie za tą samą kwotę dostęp do gejpasa na 2 lata i do tejże gry, jak i innych zajebistych giereczek. No chyba, ż to taktyczne zagranie Sony, że wiele osób zagra przekona się że zajebista gierka i wtedy wycofa z Xboxa przez co xboxiarz będzie musiał stać się soniarzem. Co o tym sądzicie?
#xbox #ps5
  • 13
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@camos no spoko jak ktoś woli dawać 300zl za grę to luz. Sam mam ps5, tyle, że autentycznie stoi w szafie i zamierzam je wyciągnąć dopiero jak returnal przyjdzie na premierę
  • Odpowiedz
no spoko jak ktoś woli dawać 300zl za grę to luz.


@mikorys: Gamepass jest spoko, bo można pograć w małe ciekawe gierki których normalnie bym nie kupił (ostatnie odkrycie - Katana Zero), albo starsze tytuły. Powtarzanie zaklęcia "ooooo ktoś woli 300 złotych płacić" jest śmieszne i nie zmieni faktów: po pierwsze, GP też nie jest za darmo i pewnie kody z Pringlesów kiedyś się skończą, po drugie na GP NIE MA
  • Odpowiedz
@greven: No spoko, ja sobie przedłuże max do 7go lipca 2024 i #!$%@?, nawet jak się skonczą kody to nawet przy założeniu, że trzeba by było płacić te 20$ a nie 15$ miesięcznie jak teraz to i tak byłaby to świetna cena.
  • Odpowiedz
No spoko, ja sobie przedłuże max do 7go lipca 2024 i #!$%@?, nawet jak się skonczą kody to nawet przy założeniu, że trzeba by było płacić te 20$ a nie 15$ miesięcznie jak teraz to i tak byłaby to świetna cena.


@mikorys: No fajnie, mam i ja, tylko że nadal argument z tymi 300 ziko jest z dupy i to naciąganie faktów połączone z myśleniem życzeniowym na te chwilę ( ͡
  • Odpowiedz