Wpis z mikrobloga

Mirki, głupia sprawa. Mam kupon na darmowa dostawę w #glovo i widzę, że mogę kupić nieograniczona ilość taniej, butelkowanej wody gazowanej, którą pijam xD. Proszę nie komentować jakości wody, bo nie o tym jest wątek. mieszkam na 4 piętrze w budynku bez windy. tylko, że oni jeżdżą z małymi plecakami na rowerach. Zapytalem support glovo co w takiej sytuacji i dostałem odp, że najwyżej przyjedzie więcej niż 1 kurier xD czy wypada mi złożyć takie zamówienie? Xd tych kurierów to chyba 10 bedzie xD
#kiciochpyta #zakupy #gownowpis
evilonep - Mirki, głupia sprawa. Mam kupon na darmowa dostawę w #glovo i widzę, że mo...

źródło: comment_1618938753KlgSRqlX5IfT16RFLQrlhE.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@EugeniuszGeniusz: Takie zamówienia to żadna nowość,max co widziałem to butelki 100x1.5l.Mozna to zamówić,bo glovo daje taką możliwość (żeby było ciekawiej to jest to niezgodne nawet z ich regulaminem,bo w skrócie jest tak że kurier może zabrać tyle ile wejdzie mu do plecaka),a z drugiej strony postaw się w roli gościa/gości co będą to targać na 4 piętro za około 10zl.Kurier nie równa sie tragarz.Tak jeżdżę dodatkowo w glovo i jak
  • Odpowiedz
@Login358: ale to serio wozicie w plecakach takie zamówienia? Post jest na serio, z małym "ale", ja bym po to zszedł i sam wytargał to do piwnicy z parkingu. Tylko jak mi to mieliby przywozić po zgrzewce i dostarczać pół wieczoru to nie będę z siebie idioty robił. Jakby podjechał samochodem i razem wyładowalibyśmy to przed auto to już dalej se sam dam radę...
  • Odpowiedz
@evilonep: Takie duze są z reguły przekierowane na auta.Trzeba napisać w aplikacji przy zamówieniu,np żeby kurier zadzwonił na miejscu bo zejdziesz,na pewno pomoże ci to wnieść do piwnicy bez problemu.
  • Odpowiedz
@Login358: dzięki za info. Wiesz, trochę heheszki, ale nie chcę być wrednym i dorabiającemu sobie człowiekowi kazać targać 15 zgrzewek. Dla mnie jest to rozsądna oferta, z perspektywy klienta i w zupełności mi wystarczy jak wyładujemy to wspólnie przed auto, tylko boję się właśnie o to co napisałem wyżej, że będą mi rowerami to wozić pół dnia.
  • Odpowiedz