Wpis z mikrobloga

Nazbierało mi się trochę bardzo dobrej niszy w naprawdę okazyjnych cenach, więc zapraszam na rozbiórkę o całkiem ciekawym przekroju zapachów. W szczególności polecam Initio Oud for Greatness oraz Amouage Interlude Black Iris, gdyż nie widziałem żeby kiedykolwiek były rozlewane taniej na tagu. Do tego jeszcze niewypuszczona nowość od Amouage - Boundless, którego udało mi się wyrwać w pre-orderze z błędem cenowym (170€ z przesyłką, a obecna cena to 300€). Paczka z Boundlessem będzie prawdopodobnie szła z Omanu, więc jest jakieś ryzyko związane z dodatkowymi opłatami celnymi i ostateczna cena może podskoczyć. Producent deklaruje wysyłkę od 29 kwietnia, więc może być tak, że dekanty będą u was pod koniec maja.

Nazwa - ilość dostępnych ml - cena za ml - przydatne linki
1. Initio Oud for Greatness - 60 ml - 8,0 zł/ml - fragra / parfumo
2. Amouage Boundless - 65 ml - 7,8 zł/ml - fragra / parfumo
3. Amouage Interlude Black Iris - 70 ml - 7,9 zł/ml - fragra / parfumo
4. Xerjoff Casamorati Fiero - 60 ml - 6,2 zł/ml - fragra / parfumo / recenzja drlove
5. Xerjoff Casamorati Dolce Amalfi - 10 ml - 6,4 zł/ml - fragra / parfumo / recenzja drlove
6. Parfums de Marly Herod - 45 ml - 4,8 zł/ml - fragra / parfumo

Rozlewam od 5 ml.
Szkło brązowe z decant.pl 3 zł, paczkomat 13 zł, odbiór osobisty w Opolu. Płatność BLIK lub przelew.
Proszę o deklarację pod wpisem, rozliczenia prześlę na PW.
#rozbiorka #perfumy
Agrael91 - Nazbierało mi się trochę bardzo dobrej niszy w naprawdę okazyjnych cenach,...

źródło: comment_1618866447lTon5DcHsinJ5nMCx4BZoc.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Zostało:
1. Initio Oud for Greatness - 10 ml
2. Amouage Boundless - 5 ml
3. Amouage Interlude Black Iris - 50 ml
4. Xerjoff Casamorati Fiero - 40 ml
6. Parfums de Marly Herod - 15 ml
  • Odpowiedz