Wpis z mikrobloga

Pracuje w #januszex na produkcji. Ja rozumiem że każdy potrzebuje pieniędzy, ludzie mają jakieś kredyty itp. Jednak gdy widzę jak ludzie sami z siebie robią niewolników pracując po 10/12h + soboty, święta i niedziele...gdzie czas dla rodziny, dla siebie. I jeszcze te teksty januszy do mnie że nie chcę przychodzić w sobote do pracy, tylko pracuje od poniedziałku do piątku 8h...xd Wszędzie ta pogoń za pieniądzem, bo szef dorzuci parę groszy do wypłaty. Oni tak pracują od lat...co taki człowiek na starość będzie miał za wspomnienia skoro pół życia spędził jak niewolnik na hali...aaa szkoda strzępić ryja, może źle gadam. A Wy co sądzicie?
#pracbaza #przegryw #depresja
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@AleKrosnoToTySzkaluj jakie hobby jaki czas dla siebie ? Jak musisz tyrać na utrzymanie rodziny właśnie po te 12 godzin zebystarczylo do pierwszego a potem po robocie jeszcze coś w domu poogarniac to nie masz ani sił , ani chęci na cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
jakie wspomnienia .. Janusz #!$%@? się w dzieciaka z Grażyną i od tego momentu to on już nic ze swojego życia nie chce pamiętać, no może tripy alkoholowe z Grzechem ale tego akurat nie pamiętają
  • Odpowiedz
@Kadet20: W zakładzie gdzie pracowałem ludzie bili się o nadgodziny. Praca była po 12 godzin fizyczna a były awantury, że jeden zapisał się więcej razy na nadgodziny niż drugi. Ludzie chodzili po 25 dni czasem więcej po 12 godzin. Kobiety narzekały na żylaki i kobiece problemy ale i tak przychodziły. Jeden drugiemu zazdrościł godzin.
  • Odpowiedz
@Kadet20: Znajomy kiedyś się zapytał takiego tępaka co narzeka jak go rząd okrada i robi po 12, 4 dni w tygodniu codziennie. Powiedział, że w domu się nudzi i woli pracować. Mieszka na wsi gdzie psy dupami szczekają. Jeden dom na kilometr. No w sumie jak z przysłowia mądry człowiek się nie nudzi.
Oczywiście narzeka na zdrowie itp. Ostatnio przyszedł typ co miał koronawirusa i martwił się tylko czy wytrzyma w
  • Odpowiedz
bo nie mają co robić, nie mają żadnego hobby.


@AleKrosnoToTySzkaluj: jakie hobby moze miec fizol za minimalną, czteropaki harnasia i klotnie z telewizorem? xD

@ChcialemBycKalamarzem jak mnie #!$%@? takie #!$%@? wielkiego niby-Pana. Znam pełno osób co robią za gowniane pieniądze, bo tak się życie potoczyło. Może nie na zawsze, ale przez jakiś czas. Szczególnie teraz. Chłop u mnie robi właśnie za pół darmo, a okazało się, że wrócił z Urugwaju chyba
  • Odpowiedz
@ChcialemBycKalamarzem: a czy na hobby trzeba przeznaczać jakieś wielkie pieniądze? Takie głupie podejście, że hobby to musi być coś, wmówiono ludziom że hobby to np snowboard czy jazda na moturze, a już czytanie książek to nie. Na tinderkach co druga ma hobby podroze, gdzie te podroze to all inclusive ewentualnie 2 dni w Londynie i przygody ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz