Wpis z mikrobloga

Hej
Sprzedałem DJI Spark i chce kupić coś w podobnym budżecie z 3 osiowym gimbalem. Mavic mini się spisze i połamie z miejsca? Myślałem też na Mavic air ale bateria chyba trzyma jak i w sparku? #drony #dji
  • 18
@Eplan: chyba naprawili to, że pizgały śmigła o przód drona ale pewności nie mam. Ja dopłacam tyle za sam kontroler co ma normalne mocowanie. No i zasięg lepszy, a w moim sparku to była tragedia i już nie chce drugiej takiej porażki.
@Eplan: tak, wszystko robiłem jak trzeba, ale niestety na polach tak do 250m max. Dla mnie to mało jak ja uwielbiam latać BVLOS :P Ale miałem też takie problemy, że chciałem nagrać miodobranie w pasiece nad rzeczką. Zadupie totalne, zakłóceń nie było chyba że zamaskowane w drzewach nadajniki w co wątpie i tak mi obraz chrupał na 50m, że to było chyba ostatnie nagranie Sparka. No i KP index był dobry
@schreder: Ja takiego problemu nie miałem a tego FCC nie testowałem, bez tego mogłem tak daleko odlecieć że się zastanawiałem gdzie ten dron :p Chyba ze się podłączyłem bez kabla to nie dało się używać tego sprzętu.