Wpis z mikrobloga

  • 288
@VrubeL Strasznie słabo znasz historie Polski, to przykre...
Nie, Warszawa nie miała być zburzona. Dopiero wybuch Powstania Warszawskiego skłonił Hitlera do wydania rozkazu zburzenia Warszawy.
Dlatego są tak różnie oceniane:
- getto szło do likwidacji i jego mieszkańcy mieli być wymordowani
- Powstawie Warszawskie wybuchło wbrew zaleceniaom Polskiego Rządu w Londynie; miesiąc wcześniej AK wyzwoliło w akcji "Ostra Brama" wraz z wojskami radzieckimi Wilno, za co Rosjanie AKowców wyłapali i uwięzili, o
@VrubeL Uważam, że ludzie w różny sposób zadają sobie przyjemność, a seks analny nie dotyczy tylko par homoseksualnych, o czym możesz przegrywie nie wiedzieć, więc ciebie uświadamiam. Ale to nie oznacza, że ja taki seks lubię... ale może jednak lubię, jednak ty o tym gówno możesz wiedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co do chorób psychicznych to nie takie lajkoniki jak ty decydują, co jest a co nie jest
@Kempes przegrywie xd napisał typ z bordo na portalu z kotkami. Pozostałe argumenty których jak zwykle lewary nie używają z litości pomine. Oczywiście wypowiedź Hitlera zgrabnie olales bo nie pasowała do zakłamywania historii. Przypomnę tylko że to ty wysyłałes mnie do specjalisty bo wspomniałem o seksie analnym. I kempes cię.obchodzi lisciu czy ja taki lubię czy nie.
Wy ****** neuropki chyba lubicie robić z siebie idiotow
@VrubeL: Nieładnie tak wyrywać fragmenty z wiki pasujące pod teze. Pozwole sobie przytoczyć kontekst przytoczonej rozmowy między Frankiem i Hitlerem:

Już 15 lipca 1940 Frank oświadczył, iż „w sprawie Warszawy Führer postanowił, że odbudowa tego miasta jako polskiej metropolii jest absolutnie wykluczona. Führer życzy sobie, żeby wraz z ogólnym rozwojem Generalnego Gubernatorstwa Warszawa zeszła do rzędu miasta prowincjonalnego”. Tak zwany „plan Pabsta” zakładał, iż populacja Warszawy zostanie zmniejszona do poziomu 130
@VrubeL: W połowie '44 roku miał ważniejsze sprawy na głowie jak wiązanie ogromnych środków w bezsensowne przedsięwzięcie jakim było by burzenie jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych na całym wschodnim froncie.

Miał na to 4 lata bez sowietów na progu i poza #!$%@? gówno z tego wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze to wasze coroczne #!$%@? że Żydzi musieli powstać i są bohaterami a Polacy nie musieli bo