Wpis z mikrobloga

Jakie minimalne skille polecacie mieć na knighcie, żeby się nimi nie przejmować przez dłuższy czas? Planuję kupić jakiegoś wyskillowango charka, ale nie wiem jakie minimum sobie założyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tibia
  • 15
@boa_dupiciel: No może i starczy. Jakby dla siebie kupował to bym celował w 120 xD Ale 110 wydaje mi się takie optymalne.
Ogólnie musisz śledzić, ceny są różne. Czasem za grosze idzie kupić wyższy skill, innym razem taki sobie idzie dość drogo. Oczywiście lvl i itemy na charze też robią ceny. Jednemu postać z eq pasuje, a drugi stwierdzi, że nie będzie dopłacał do takiej postaci z eq, skoro ma swoje
@boa_dupiciel nawet 100 będzie ok, o ile dobrze pamiętam to 1 skill = 2 dmg więcej do średniego dmg. Czyli między 100 a 110 masz 20 dmg więcej średnio, sam określ czy to dużo czy malo dla Ciebie.
Super jest mieć dobry skill, nie ma czegoś takiego jak za duży skill. Jednak to nie jest tak że nie będziesz bić, potem lvl bardziej skaluje.
Jak masz 100 lvl skill 100 i bron
@boa_dupiciel jeżeli planujesz kupić, to szukaj około 110 skilla. W przypadku gdy planujesz grać solo to skille będą podstawa. Jeżeli masz zamiar biegać w TH to skille sa gówno warte. 500EK z 106/100 here. Od 180lvla nie wyszedłem sam z depo i nikt na mój dmg nie narzeka, wystarczy dobrze klikać w tą gierkę.
@Hekken to jak jesteś taki wykokszkony ek to spytam o opinię. Mam 109 sword I 97 club. Bijąc z resizera klepie o 8 avg mocniej niż z winterblade. Za 30 lvli teoretycznie soulitemki. Nie ma opcji żeby kupić te sword soul bo mają chore ceny, ale cluby już się da... W co iść dalej? Solo gaming.