Wpis z mikrobloga

ej a co jesli obydwaj kierowcy mercedesa celowo wczoraj odwalili szopke zeby oponiarz mogl naprawic bolid i byc na podium xd przeciez gdyby nie to to game over mercedes bylby dwoma bolidami poza podium w polowie stawki a tak myk poswiecili jeden bolid a drugi trafil na podium
#f1
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaxVerstapen: ogólnie już samo to że Russell jest praktycznie z Mercedesa wskazuje mi że to mogło być taktyczne zagranie na zasadzie zróbcie wszystko żeby Hamilton miał podium xd nie od dziś wiadomo że jedynym zadaniem bottasa jest zapewnić podium Hamiltonowi xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mayek: bo rozbicie jednego więcej wymagałoby ściany a to z kolei nie spowodowałoby czerwonej flagi tylko najwyżej SC xd
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen: Masz nagranie z Mercedesa na F1 TV.
@gnt_1: Już chyba teorie Macierewicza mają więcej sensu niż ta afera z wypadkiem Russela z Bottasem.

nie spowodowałoby czerwonej flagi tylko najwyżej SC


@gnt_1: i SC by im wystarczył do odrobienia straty
  • Odpowiedz
@MaxVerstapen: Dobra Marik1234, nie płacz. Sam bluzgałeś Gutowskiego od najgorszych a teraz płacz bo ktoś ci matke zbluzgał (nie ja). Żałosny internetowy napinaczyk. Pewnie jakbyś stanął twarzą w twarz z Cugowskim to byś się zesrał i nawet nie pisnął. Mnie zablokowałeś bo bałeś się dalszej kompromitacji, ja cie nie obrażałem.

Zmień nick bo prawdziwy Max ma jaja i by nie usuwał postów tylko by się #!$%@?ł na gołe klaty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirkosoft: SC by nie wystarczył bo oponiarz musiałby najpierw doprowadzić auto do pitow i potem poświęcić czas na naprawę i dopiero wyjść także straciłby na to minimum okrążenie a tak czystym autem wystartował razem z resztą
  • Odpowiedz