Wpis z mikrobloga

Czym objawia się ten katozamordyzm pisu i konfederacji?

@Latarenko: Tak tak, a zaraz przyjdzie jakiś przedstawiciel lewicy i zapyta o jakie podnoszenie podatków chodzi
@Latarenko: @ImInLoveWithTheCoco: @amperrowwer: Robicie dokładnie to samo co lewica. Wybieracie sobie jedną stronę barykady i bezrefleksyjnie popieracie cały zestaw ich postulatów, zamiast wyrobić sobie swoje zdanie na konkretny temat (no chyba że na prawdę wierzycie w ta katolicką narracje).

Kompromis aborcyjny i tak był jednym z bardziej restrykcyjnych w Europie i IMO był całkiem ok. Nie jestem za aborcją na żądanie (a już na pewno nie refundowaną), ale zaostrzanie
mnej - @Latarenko: @ImInLoveWithTheCoco: @amperrowwer: Robicie dokładnie to samo co l...

źródło: comment_1618760704ITL9t80TABeLYSSqxTXeEc.jpg

Pobierz
@mnej: jakoś średnio mi się chce dyskitować o aborcji. Obie strony podały już swoje argumenty, bez problemu możesz znaleźć sobie stanowisko zwolenników ochrony życia poczętego gdzie nawet Kościół nie argumentuje powołując się na wole boską (a szkoda!).
A, że inaczej jest w innych krajach?
Nie jestem zakompleksionym dzbanem, żeby jakoś specjalnie mnie to zajmowało.
@ImInLoveWithTheCoco:

A, że inaczej jest w innych krajach?

Nie w innych krajach - tylko we wszystkich innych, a to różnica.

jakoś średnio mi się chce dyskitować o aborcji.

Średnio Ci się chce dyskutować, średnio interesuje i zapewne średnio dotyczy, ale innym osobom byś chętnie zabraniał.
Średnio Ci się chce dyskutować, średnio interesuje i zapewne średnio dotyczy, ale innym osobom byś chętnie zabraniał.

@mnej: nie, już po prostu za dużo czasu na to stracilem. Jeśli jakis zwolennik aborcji szuka proliferskich argumentów to bez problemu je znajdzie.

Nie w innych krajach - tylko we wszystkich innych, a to różnica.

Zawsze musiał być ten pierwszy kraj który zniósł niewolnictwo.
@ImInLoveWithTheCoco:

Zawsze musiał być ten pierwszy kraj który zniósł niewolnictwo.


Jeśli myślisz ze Polska będzie tu jakimś pionierem, to Cię zmartwię świat idzie w innym kierunku i to raczej u nas za kilka/kilkanaście lat będzie legalna aborcja (w tym na życzenie i refundowana - czego jak już mówiłem nie popieram)
Ty serio porównujesz odebranie kobietom prawa o decydowaniu o własnym ciele do zniesienia niewolnictwa?

@Gaku745: w życiu bym czegoś takiego nie zrobił. Zbrodni aborcji ciężko porównać do czegokolwiek.
Wskazuje tylko na anaogie do pewnych procesów, ktoś musi wyjść przed szereg, nazwać zło złem i z tym walczyć.