Wpis z mikrobloga

Działają wam nadal kody dla nowych? Od jakiegoś czasu żadne zamówienia mi nie przechodzą a próbowałem praktycznie wszystkiego nawet użycia sprzętu który ubera nie widział wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubereats
  • 10
@Looking20 kod którym spamujesz to kod dla nowych. A ja nie prosiłem o kod tylko pytałem czy komuś działają. A skoro go tutaj podajesz to znaczy że sam go raczej nie użyłeś ani razu.
@9452130: Pytasz o to czy działają kody dla nowych, to Ci odpowiadam, udostępniam własny kod polecający i niektórzy nowi użytkownicy są zadowoleni bo zniżka im przechodzi i tak, jako polecający również mam z tego korzyść i dzięki temu mogę sobie wykorzystać taką zniżkę. Ciekawe ile razy próbowałeś zakładać nowe konto, albo coś że Ci teraz już nie działa.
@9452130: Kody działają ale trzeba sie napracować żeby nie zablokowali: vpn, nowa karta płatnicza, nowe urządzenie :) chociaż nie wiem na jakiej zasadzie to wyłapuje bo już 2 razy mi przeszło z tej samej karty.
@Selraten no właśnie bawiłem się w zmianę user agenta przeglądarki, mac adresu karty sieciowej, emulator androida i zmiana wszystkich danych jego itd, internet mobilny więc inne IP, karta zawsze nowa itd a ostatnio zupełnie nic nie siada gdzie kiedyś to prawie wszystko mi wchodziło elegancko