Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: A zasięg i tak będzie niski, bo musisz jechać tym autem 0-1 dodaj klime i okaże się Golf 3 city stormer czyli elektryk z poprzedniego wieku będzie lepszy.

To ja mam samochód z żałosnym przyspieszeniem wynoszącym 11.5 i uważam że blokuje ruch i często puszczam bo mam kogoś na zderzaku mimo że chce jechać szybko. Ale przyspieszenie 11.5 nie nadaje się do jazdy po mieście, a tutaj mamy 20 sekund.
@Iskaryota: taka dacia podchodzi pod kategorię tira jeżeli o przyspieszenie albo elki.. a jak działa ruch nikt za elkami czy tirami się nie ustawia. tylko za nimi zawsze jest w zasadzie pusto, chyba że godziny szczytu, bo 17 samochodów przejedzie szybciej z jednego pasa niż jeden tir czy elka z drugiego.

Poza tym po to imho się kupuje elektryka aby mieć pełną moc z miejsca i szybko przyspieszać, gdzie żadna spalinówka
@r5678:
te auto to straszny smietnik i do tego bezsensowny*
Czy to jest auto tylko do miasta? a jak by bylo w trasie? na podstawie w/w filmu:
80-100 7s przyspieszenie
80-120 25s
TIRa nie wyprzedzisz, zasięg tez mały itp Zasieg to chyba najwieksza wada, bo o ile można sobie jechać spokojnie za ciezarowkami te 80-90 to jakby mial np. na ekspresowce jechac 110-120 i nagle zasieg z 220km spadnie do 150