Wpis z mikrobloga

@mario84pl: na poczatku ogladalem i warto bylo bo manipuluja materialami masakrycznie. Np w tv pokazali jak to Baska nastawila grupe przeciwko biednej patrycji a bylo zupelnie inaczej. Teraz juz nie ogladam nawet odcinkow w calosci bo nie jestem w stanie zniesc #!$%@? patOlki i sida ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mystery_26: O tak, SidOlux jest nie do zniesienia, a ja dopiero odkryłem live, ale dzisiejsze same powtórki mnie zniechęcają. Zobaczę jeszcze w pn. Poza tym, nowa, ciach bajera, mnie zniechęca do oglądani również
  • Odpowiedz
@mario84pl: No i na live macie przeważnie kilkunastominutowe sceny jak któraś się myje nago gdyby kogoś to interesowało ... Dziś była np Natalia i Ewa. Było chyba też z 10 minut przybliżenia na samą twarz Olki jak śpi. Także dzieje się
  • Odpowiedz
@mario84pl: Ja sobie obiecałam że nie będę tego fake streama oglądać ale jak włączyłam dzisiaj to pokazywali akcje po odejściu Basi.Sid płakał że u niej wcale nie było tak kolorowo , jak szły z matką do kościoła to miały rozkminę czy rzucić na tace 20 czy 50 groszy ahahahhahahahahaha leże.
  • Odpowiedz
@mario84pl: powtórki i to na chama bo potrafią przez kilka dni pokazywać to samo lub wsteczne odcinki.Tyle że słuchając ich można sporo się dowiedzieć jak knuła ta dwójka , i jak często to ustawka do programu bo zawsze komuś tam się coś wymsknie .
  • Odpowiedz