Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy spod tagu #samochody
Potrzebuje pomocy w ocenie ogłoszenia z otomoto link

Gość zaimponował mi odważnym ruchem w postaci podania przebiegu powyżej 300 tysięcy kilometrów. A że szukam kombi w tym budżecie to zacząłem się zastanawiać czy pakować się w takie cosidło po przedstawicielu handlowym. Wiecie na co szczególnie trzeba w takiej #toyota zwrócić uwagę?
  • 4
@r3ll i o to chodzi w całej tej wielkiej aferze z przebiegami.. cena jest mocno uzależniona od przebiegu, świadczy od o stopniu wyeksploatowania pojazdu. Jest faktem. Kłania się jeszcze inna kwestia.. czy samochód z nalotem 120k km który miał serwis co 40k km nie będzie bardziej wyeksploatowany od takiego z serwisem co 15k km.

Pracowałem w firmie której było 220 pojazdów służbowych i zarządca floty to był mój kolega. To ile serwisu
@r3ll: Widzę, że dobra instalacja BRC z systemem lubrykacji zaworów, automat oraz tempomat. Połykacz kilometrów. Widać, że auto trasy robiło. Jak na toyotę to ten przebieg znaczy tyle co nic. Ja bym brał. Sam w przyszłym roku przymierzam się do przesiadki z T25 na T27 i pewnie byłbym taką zainteresowany.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickowboj: instalacja przewidziana na ile, 100 max 200kkm? :( A tu już 300 pyknelo :( Po sprawdzeniu okazało się że VIN nie od tego auta. A skrzynia nie widziała wymiany oleju.
@r3ll: Hmm, teraz się układa w całość. Vin nie ten, profesjonalne zdjęcia i faktura VAT. Handlarz pewnie. Kupił pewnie tanio nawet nie przerejestrowal... A co do instalacji to nie ma tam nigdzie napisane, że 300tys jeździł. Ja w poprzedniej toyocie zrobiłem 90tys km w 3 lata na LPG i po sprawdzeniu luzu zaworowego było fabrycznie, a polska instalacja LPG tech.