Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Wykop, jest wspaniały. Lata wyśmiewania upośledzonego patusa Tigera Bonzo. Pisania postów, komentarzy żeby tylko sprowokować do robienia głupot człowieka, który nie umie nawet skleić jednego poprawnego zdania. Człowieka, który ma ewidentne problemy z oceną rzeczywistości. To było fajne.

Ale gdy jakiś patojutuber, robiący badziewna filmiki dla ośmiolatków zrobił to samo co Wy, to nagle święte oburzenie.

Zresztą... Kupiec, to tylko jeden przykład. Pamiętacie jak ze dwa lata temu wypok piał z zachwytu nad tym co odwalał Rafatus i jego wybranka, gdy się tłukli po mordach na żywo? A Konon i Major, ewidentnie chore osoby, które na różne sposoby są prowokowane do robienia z siebie debila w internecie.

#tigerbonzo #tiger #kamerzysta #polskiyoutube
  • 27
  • Odpowiedz
Ale gdy jakiś patojutuber, robiący badziewna filmiki dla ośmiolatków zrobił to samo co Wy, to nagle święte oburzenie.


@duncanidaho2: Nie robił tego samego co wykopki, bo nie wiedział że chłopak jest niepełnosprawny.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: generalnie zgodziłbym się, ale w podanych przez ciebie przykładach nie było narażania zdrowia i życia człowieka. Przecież facet mógł zginąć włażąc do tego szamba, a typ koło trzydziestki nie reaguje w żaden sposób.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: Czy serio porównujesz sytuację tego dzieciaka, z chorobą psychiczną i z beznadziejnym dzieciństwem do ludzi, do patusów dla których najważniejszą wartością w życiu jest hajs? Oburzenie jest tym że kamerzysta wykorzystał tego chłopaka i przekonywał do dehumanizujących rzeczy w zamian za promowanie i hajs którego nie dostał tak jak mu obiecano. A ci o których mówisz, nie przyszedł jakiś większy youtuber i nie mówił "zrób to". Tiger już od początku
  • Odpowiedz
  • 2
@Imperator12344 zaznaczam: nie jestem specjalistą, a nawet ten potrzebowałby badań klinicznych żeby ocenić stan. Natomiast moim zdaniem takie osoby jak Tiger czy Major mają mocny problem z ocenieniem tego gdzie kończy się rzeczywistość a gdzie zaczyna się internet, mówię to jako ktoś kto w okolicach 2016 kilka razy widział na żywo Tigera, i to jak się zachowuje na żywo. Wierz mi na słowo, nawet te 5 lat temu, widać było że to
  • Odpowiedz
@yahoomlody: nope, to zniesławienie. Znęcanie się to forma przemocy, psychicznej lub fizycznej. Uwielbiam rozmowy z 14 latkami, specjalistami od prawa i kanalizacji :D
"glowna rzecz o ktorej napisalem" bo mam to w dupie, Polsat nie każe włazić menelom do szamba :D
"nie bede z dzieciakiem dyskutowac" Nieeeeeeeeeee! jak możesz mi to robić!
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: powiedźmy sobie szczerze że oburzenie jest przez to że go oszukali wykorzystali do swoich celów. Gdyby ten dzieciak sam od siebie to robił i tylko on na tym zarabiał to byłby takim samym patusem co ci o których wymieniłeś. A co do Tigera i innych myślę że są chyba bardziej debilami dla których moralność czy honor mają mniejszą wartość niż donejt.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Ale ty wiesz że osoby z "chłopaków do wzięcia" sami się zgłosili do tv i pokazują siebie jacy są? A że są tacy jacy są to inna sprawa. Poza tym nikt ich nie wykorzystuje tam, po prostu mają większą szansę na miłość i lekką popularność.
  • Odpowiedz