Wpis z mikrobloga

wyjawisz tej tajemnicy :)


odpowiedz

@pawel_je: nie wiem czy zauważyłeś geniuszu ale konto autora jest cały czas nieaktywne - dzbany z patronite każą cały czas coś uzupełniać - #!$%@? im w dupę
  • Odpowiedz
@1Ameredhel1: to jest tak głupi komentarz, że nawet nie wiem od czego zacząć odpowiedź. Zbiornik nie był za duży tylko był typowym zbiornikiem o tej pojemności a taką pojemność potrzebowałem. Drzwi były niestandardowe, bardzo niskie i wąskie więc jedynym ratunkiem było je poszerzyć. Teraz są tam normalne drzwi i pasują idealnie. Co do norm wytrzymałościowych to był jeden mirek który policzył wytrzymałość pustaków w ścianie i wyszło, że wytrzyma bez problemu
  • Odpowiedz
nikt na to nie da polisy a pozatym to wizaloby się z wizytą kogoś z nadzoru budowlanego = nakaz rozbiórki wielu rzeczy u tego budowlańca amatora


@paranoid18: Na ubezpieczeniach znasz się tak jak op na budowlance. Naprawdę myślisz że przed każdym ubezpieczeniem nieruchomości przysyłają nadzór budowlany?
  • Odpowiedz
  • 1
@FejsFak lej wodę na gotowe stopnie albo połóż mokrą szmatę i na to wodę. Beton dojrzewa w wodzie 28 dni (normowo), chociaż te 7 powinien być mokry. Jeśli używałeś jedynki to po 7 dniach pielęgnacji wodą będzie miał ok 75% wytrzymałości.
  • Odpowiedz