Wpis z mikrobloga

Mały eksperyment wybrałem jakieś tam coiny na których się totalnie nie znam, kupiłem i będę co miesiąc sprawdzał i wołał chętnych do śledzenia ich cen. Z czasem pewnie coś tam jeszcze dorzucę XD

17.04
XRP - 1.66 USD
VET - 0.2357 USD
DOGE - 0.3005 USD
CHZ - 0.6409 USD
XVG - 0.06877 USD
TRX - 0.1678 USD
SC - 0.05419 USD
TROY - 0.03537 USD

Czy którymś za rok uda się przebić chociaż 50USD? Nie wiem, bo się na tym nie znam XD Ale jak ktoś chętny to plusik i będę wołać.
#kryptowaluty
  • 43
  • Odpowiedz
@kimoz: poza tym, przecież tacy jak ja to darmowy kapitał dla takich wielkich wielorybów jak ty. Czego się boisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JugoinDaun: @vartan: Nie napisałem, że kupiłem wszystko dzisiaj za tę cenę co podałem. We wpisie podana jest cena która była na coinmarketcapie w momencie kiedy go pisałem
  • Odpowiedz
@uytx: A to przepraszam. W takim razie trzymaj reke na pulsie i jak najwiekszych profitow. Jak wiadomo dopoki nie wyplacisz/zamienisz na stable coina to nic nie zarobiles
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@uytx: w lutym zrobiłem podobnie - kupiłem wszystkie krypto dostępne na revolucie oprócz bitcoina po 100 zł za w sumie 1000 zl (wiem, że revolut be, ale to chodziło o zabawę, a mam już konto, więc poszło bezwysilkowo). Do teraz jestem na plusie 550 zł. Tez miałem co tydzień/miesiąc dokupywać za małe kwoty, ale jak po drodze zeszło do 60% wartości, to odpuściłem i trzymam tyle co od początku.
  • Odpowiedz
@uytx nikt się na tym nie zna, chodzi o wiarę w to że projekt się uda. Masz tu co najmniej 3 coiny, na których na przestrzeni 5 lat możesz w cholerę się wzbogacić, ale pewnie będziesz musiał też cięższe chwile po drodze z nimi przejść :)
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Jak chodzi o wiarę. To w każdy coin którego kupiłem - może poza doge bo czuje że 4/20 go wystrzeli i po prostu sprzedam - pokładam wiarę i myślę, że za kilka lat będzie sporo wart. Wątpliwości mam jedynie co do XVG i SC.
  • Odpowiedz
@uytx: Powiem Ci tak. Nie licz na wiele. Kupiłeś na górce, po ogromnych wzrostach i na bardzo dużym marketcapie. x2 będzie dużym wyzwaniem a co dopiero żeby któryś zrobil x50 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Popatrz sobie na wykresy grudzien 2017-marzec 2018 i zobacz co sie stało po wzrostach. Wtedy też mnóstwo nowych ładowało kasę i liczyli na małe fortuny, to tak nie dziala. Jeśli chcesz sie
  • Odpowiedz
@MaxwellStB: Zdaję sobie z tego sprawę. Nie nastawiam się na mega zysk w ciągu najbliższych tygodni/miesiecy. Ładuje tam pieniądze których nie potrzebuję i nie będę potrzebować przez najbliższe xx miesięcy/lat. Co ma być to będzie. Może się czegoś nauczę, a może oddam kapitał grubasom i tyle
  • Odpowiedz