Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Dodałem dodatkowe foto do pokestop, dostałem powiadomienie mail że akceptowali ale w menu pokestopa nie ma nic poza jednym zdjęciem głównym, ktoś coś wie więcej?
  • 8
  • Odpowiedz
U mnie zdjęcie zostało akceptowane i spodziewałem się że zostanie dodane o 20 jak nowy stop a mija już kilka dni
  • Odpowiedz
@mixas9: z tym jest jakiś błąd. Kiedyś działało prawidłowo w ingressie. Sam dodałem jakieś 2 miesiące temu i zaakceptowali po kilku dniach ale do dzisiaj nie ma tego zdjęcia. Najlepiej zrobić duplikat tego pokestopa z tym zdjęciem i prawdopodobnie z tego co się dowiedziałem wejdzie automatycznie to zdjęcie we właściwe miejsce. Dzisiaj idę sam u siebie to zgłosić
  • Odpowiedz
@arsky:
Dobra robota, trenerze: zaakceptowaliśmy Twoje dodatkowe zgłoszenie zdjęcia i to zdjęcie jest teraz dostępne w Pokéstop / Gym. Zdjęcia, które zdobędą najwięcej głosów w górę, staną się zdjęciem na okładkę Pokéstop / Gym!
Fajnie tylko jak dać lajk jak nie ma w grze
  • Odpowiedz
@mixas9: źle przeczytałem sory myślałem że chodzi Ci o nowego pokestopa, ale wydaje mi się w pogo nie ma więcej niż jednego zdjęcia. Może ktos z #ingress będzie wiedzieć, bo z tego co kojarzę to tam jest system oceniania portali.
  • Odpowiedz
@mixas9: Akurat mi przypomniałeś i sprawdziłem. Nie wiem po jakim czasie pojawiło się zdjęcie po mailu, ale na pewno nie w ciągu tygodnia. Potem zapomniałem o tym zdjęciu, teraz sprawdziłem i jest. Minęło 2 miesiące od maila, nie wiem dokładnie kiedy się pojawiło, ale jest.
  • Odpowiedz