Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakaś dobra strzelanka na ps4, z ciekawa fabuła single player? Najchętniej w klimacie IIWŚ. Nie musi być najnowsza. Jakiś medal? Cod? Bf? Czy tam raczej singiel to tylko dodatek na 5 godzin?

Oddalem swoje ps4 tesciowi i on glownie takie gry lubi a niedługo imieniny.

#ps4 #gry #strzelanki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiekmr: Jak napisał poprzednik Wolfenstein. Genialna seria, a The New Order to majstersztyk.
Jeśli grałeś w RTCW, to The Old Blood powinien ci się spodobać jeszcze bardziej.

Z gier w czasie wojny zostało niestety niewiele.
Jest jeszcze COD WW2, ale on jest dość średni.
BF V też ma niby jakąś fabułę, ale prawdę mówiąc słabo tam z trzymaniem się historii.
Jeszcze mógłbym polecić Sniper Elite 3 i 4, ale tam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@misiekmr: To takie bardziej GTA niż Uncharted. Gra bardziej nastawiona na rozwałkę i ogólną zabawę, typowy sandbox. Fabułą nie powala i do Uncharted startu nie ma.

Grałem we wszystkie część i najlepsza jest dwójka, ale jej nie ma na PS4. Do wyboru masz JC3 i JC4. Just Cause 3 było beznadziejnie zoptymalizowane i miało mocne spadki FPS. W sumie chyba nawet do dzisiaj jakieś ma, ale ładnie wygląda i przyjemnie się wszystko rozwala.
JC4 działa już dobrze bardzo dobrze i trzyma stałe 30FPS nawet na FAT, ale gra jest strasznie brzydka i rozmazana. Na dodatek ograniczono rozwałkę. Ogólnie według mnie gra się gorzej niż w część trzecią.

Bardziej szczerze polecam część trzecią. Tyle, że ja w nią grałem na PC i tam jest
  • Odpowiedz