Wpis z mikrobloga

Spróbowałem pizzy Magdy Gessler po Kuchennych Rewolucjach z Sosnowca "Cibo Pazzesco" czyli szalone jedzenie - pizza ze szparagami, grillowaną cukinią, jajkiem, dwoma rodzajami salami, mozarella di bufala, zielone pesto i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem :) Ta pizza to jedna z trzech pozycji, którą po UDANYCH Kuchennych Rewolucjach Magda skomponowała i zostawiła. Całość mojej recenzji na YouTube

#sosnowiec #pizza #jedzenie #kuchennerewolucje #gastronomia
  • 9
@ZarlokTV: włączyłem z ciekawości i ogląda się Ciebie bardzo ciężko, słaby montaż i mi osobiście przeszkadza ton Twojej wypowiedzi, akcję gdzie dajesz babci już same resztki mogłeś też darować - trzeba było kupić jej drugą lub po prostu zostawić jej dwa kawałki.
@ZarlokTV: Będziesz wszystkie sprawdzać miejsca po rewolucjach, bo widzę na kanale, że w paru miejscach już byłeś? BTW Fajny wąs i w ogóle wydajesz się sympatycznym gościem :D spoko ten vlog. W końcu ktoś kto nie ma dziwnej maniery w głosie, a widać, że pasjonat kuchni :)
@ZarlokTV: Wiesz, 90% społeczności kulinarnej jest jakie jest :) Często bardzo toksyczne. Przy vlogach bardziej zwracam uwagę na charakter, a na prawdę opowiadasz spoko. W wolnej chwili przepatrzę filmiki, bo już mi się kończą ostatnio kanały do oglądania :D
@ZarlokTV: kanjpa z Kobióra zeszła na psy - byłem tam zaraz po rewolucjach, żeberka, burger i zupa kukurydziana - pycha i ceny faktycznie atrakcyjne. Niestety potem już tylko tendencja spadkowa jakości. Pod koniec filmu - Warownia - świetne miejsce, dobre jedzenie ale najważniejszy klimat - polecam bardzo! Jak będzie kiedyś normalnie a knajpa przetrwa to odwiedź Ustroń - oberża Dzik i Dąb. Chyba najwięksi przegrani pandemii - zamknięcie tydzień po emisji
@Johnny007pl: W ustroniu pewnie będę bo kręciłem o gościach z Ustronia "Mafia BBQ" którzy robią rewelecyjne BBQ. A tak - Warownia jakoś daleko od Krakowa, mam nadzieje że przetrwają i uda sie spróbować. Wygląda to pokaźnie i może nawet wręcz kiczowato na swóoj spoób no ale ważne jadło! Co do Kobióra miałem takie same odczucia - po rewolucjach był to wypas, teraz mogli by się ulepszyć. A co warto zjeść w
@ZarlokTV: oj tak BBQ Mafia i ich golonka... no to teraz narobiłeś !!! W Warowni podobało mi się bardzo - w środku wbrew pozorom nie ma kiczu, smacznie też jest więc polecam. Dzik i Dąb przeszedł ciekawą metamorfozę - od najgorszej pseudo pizzerii jaką można było sobie wyobrazić do całkiem przyzwoitej "restauracji". Nawet na programie Geslerki - jest to w miarę uczciwie oddane (sezon 21 Ustroń Pizza Bella. Obecnie widzę, że