Wpis z mikrobloga

No dobra, paczka dotarła też do mnie, odbierając jarałem się jak cygańskie sandały, a otwierając jak dziecko w Boże Narodzenie (ʘʘ)

Jedziemy dalej, dziękuję bardzo za nominację od @BarylkaKrwi, nie wiedziałem że biorę udział w konkursie ;)
Gadżetów jest cała masa, a to pendrive od PKP intercity, a to notesik i torba od twojakrew.pl

Dzięki @m__b za kubek i torbę od serwisu, @Xtreme_Fitness_Gyms za karnet, ale niestety u mnie was nie ma, poza tym ciągle wszystko zamknięte ¯\(ツ)_/¯, @MobileVikingsPL za powerbank, przypinki, worek i hełm, niesty ten wasz garnek jest za mały na mój 'garnek' ¯\(ツ)_/¯, ale raczej mnie kupiliście, mam w planach przerzucić swój numer na wasz pokład ( ͡º ͜ʖ͡º)

No nic to by było na tyle, trzeba zjeść czekoladę i lecimy w następną donację pod koniec miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#barylkakrwi #chwalesie #krwiodawstwo
g4wr0n - No dobra, paczka dotarła też do mnie, odbierając jarałem się jak cygańskie s...

źródło: comment_1618584407GnJLNw1rz7pgca2UxFU259.jpg

Pobierz
  • 14
@Metall: sprawa wygląda tak:
- jestes zdrowym człowiekiem,
- udajesz się do RCKiK w swoim mieście
- oddajesz krew pełna lub jej składniki
- po oddaniu pstrykasz zdjęcie żeby pokazać że to zrobiłeś (wpis w książeczce HDK, tego co dostajesz po oddaniu, zaświadczenia z datą oddania lub ręki kiedy jesteś wkłuty pod urządzenie)
- dodajesz wpis zgodnie z schematem na wykop ze zdjęciem pod #barylkakrwi
- czekamy na zakończenie edycji w