Wpis z mikrobloga

  • 0
@Aerthevizzt właśnie biorę się za główny wątek podstawki. Dodatków jeszcze nigdy nie ograłem (niewiem nawet od którego zacząć bo zawsze grałem tylko podstawkę)
  • Odpowiedz
@kelo1337 Ja bym właśnie powiedział, że Tribunal ma dużo wyższy próg wejścia, tam zaraz na początku wybierasz się do siedziby Mrocznego Bractwa, gdzie trzeba #!$%@?ć kilkudziesięciu zabójców. A zaraz potem kawałek dalej w wątku głównym jesteś walony w dupe przez gobliny w podziemiach Twierdzy Smutku. Naprawdę ciężki dodatek, Bloodmoon nie jest aż tak ciężki.
  • Odpowiedz
@nivenerr: nie wiem jak @kelo1337, ale moja postać w chwili obecnej ma 58 lvl i jest obwieszona artefaktami jak choinka na święta, więc chyba nie powinno być tak ciężko.

Czy rozegranie dodatków przed ukończeniem wątku głównego podstawki nie namiesza w fabule (np. tak, że będzie trzeba odwalić kogoś, kto był potrzebny do ukończenia wątku głównego podstawki?)

Dobrze przeczytałem, że w Trójcy są gobliny? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt Nie, z tego co się orientuje nie namiesza. Sam wielokrotnie przechodziłem wszystko w różnej kolejności i nigdy nie miałem problemu.

A co do goblinów to są, ale w niczym nie przypominają tych klasycznych, kurduplowatych goblinów rodem z Gothica ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? są spore, silne i inteligentne, w walce wykorzystują miecze i prowadzane przez nich na smyczy durzogi, czyli takie #!$%@?ńskie mini dinozaury. Jak zaczniesz
  • Odpowiedz
i to, że można grać dalej po zakończeniu wątku głównego.


@Aerthevizzt: Już można. W podstawowej wersji gry rozgrywka kończyła się po wykonaniu głównego wątku. Jeżeli grasz tylko w podstawę, to pewnie jest jakaś późniejsza wersja.
  • Odpowiedz
@Blackfyre: ooo nie wiedziałem tego. Nie mam pojęcia jaką wersję Morrowinda (podstawka) pożyczyłem od kumpla te 15-17 lat temu (wówczas po ukończeniu wątku głównego moglem grać dalej), a teraz na telefonie gram w złotą edycję z extra klasyki (Morrowind+Trójca+Bloodmoon).
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt: Tak było i trzeba było to blokować jakimś modem. O ile nie pomyliłem tytułu, ale raczej nie.
Właśnie jestem na Solstheim ponownie(mam teraz odpaloną grę i muzyka mi gra w tle) i wszedłem na wykop, bo chciałem napisać o tym wpis na mikroblogu.
  • Odpowiedz
@Aerthevizzt: Tak, znalazłem rozwiązanie u amerykańskich przyjaciół. Musiałem zainstalować bezsensowne pluginy od Samsunga i ustawić tam grafikę na 100%, co chyba trochę obniżyło płynność gry. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.
Testowałem też OpenMW Nightly i ładuje ono grę i save'y dłużej, ale daje większe możliwości. Możesz ustawić dowolny zasięg widzenia. Teoretycznie mogłem ze wzgórz Molag Mar dostrzec nawet piramidy Vivec lub magiczne wieże Telvanni. To było super. Ale gra mi nieco
  • Odpowiedz