Wpis z mikrobloga

Siema :D
Jakiego modulara polecilibyście osobie, która nigdy nie miała żadnego? Tak, szukam czegoś dla siebie XD
Kuźnia mi się podoba, ale poczekam aż wejdzie do szerszej sprzedaży. Plac Zgromadzeń też fajny, wydaje się być ogromny i chyba zapewnia dużo frajdy przy budowaniu. Chciałbym mieć chociaż jednego modulara, ale nie mam pojęcia w co uderzyć.
#lego
  • 19
Jakiego modulara polecilibyście osobie, która nigdy nie miała żadnego? Tak, szukam czegoś dla siebie XD


@hoppek: księgarnia albo posterunek policji, dizsiaj akurat była niezła promka na alto
@hoppek: ja bym zaczynał od 10255. Jak się spodoba, to szybciutko do zamówienia 10264 (bo obydwa pewnie niedługo będą wycofywane). A potem na spokojnie 10270 i 10278 xD
@damw: orientujesz się może czy w sklepie Lego można łączyć zniżki? Bo mam wystarczająco dużo punktów, żeby mieć £25 zniżki. Ale musiałbym wziąć osobno 20 i 5 funtów. I się zastanawiam czy tak mogę zrobić?
@damw: Bo wiesz, oni tam nie mają do wyboru kuponu na 25 funtów, tylko po 20 jest od razu 50. I się teraz zastanawiam czy mogę użyć dwóch na raz. No i druga sprawa - kupować już teraz, żeby dostać podwójne punkty, czy poczekać do moich urodzin w maju i wtedy kupić? Kiedy mają to wycofać?
@damw: dlatego się zastanawiam czy brać teraz z kuponem i dostać podwójne punkty, czy poczekać i w maju kupić bez podwójnych punktów. Ale w maju już może nie być tego zestawu ;_;