Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do fetyszystów (klinicznych, którzy w zasadzie nie są w stanie osiągnąć erekcji umożliwiającej stosunek bez obiektu fetyszu).
Czy ciało partnerek traktujecie wyłącznie jako "wieszak" fetyszu? Czy jesteście jednak w stanie stwierdzić, że obiektywnie jest ładne? Czy zależy Wam wyłącznie tylko na tym fetyszu?

Pytam, bo w internecie nie ma miejsc, gdzie można o to zapytać, a mój partner nie chce o tym rozmawiać. We wszystkich innych wątkach są jęki fetyszystów, jaki to ten ich fetysz nie jest piękny, a ja pytam, bo czasem czuję się kompletnie brzydka, nic nie warta, zaczęłam wstydzić się ciała. Mój długoletni partner (miłość jest niestety ślepa, kocham go, ale mam wrażenie, że z jego fetyszem jest coraz gorzej) ma specyficzny rodzaj fetyszu, gdzie w zasadzie mam zakryte całe ciało (za wyjątkiem rąk i nóg) od szyi, łącznie z okolicami intymnymi.
Jak to z Wami jest? Czy ciało się w ogóle liczy, czy najważniejszy jest fetysz? Czy jesteście w stanie zauważyć piękno ciała partnerki, czy jedyna rzecz, która nie jest dla Was obojętna to obiekt fetyszu?
Na terapię na razie nie mamy kasy, a nie chcę reż z nim zrywać, bo poza fetyszem jest wspaniałym człowiekiem. W czasie seksu mam orgazmy, staram się wtedy wyobrażać sobie, że nie mam tego czegoś na sobie. Najgorzej jest w czasie gry wstępnej, bo wtedy widzę, że jest całkowicie zafiksowany na obiekcie fetyszu. Zresztą, w czasie seksu też, ale wtedy mam już to gdzieś

#seks #zwiazki #fetysz #pytanie #problem #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60796aa6919c6e000abfea8f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 26
OP: @Wdermn

u mężczyzn wąska talia też jest atrakcyjna


Chyba wśród gejów.

Jakim cudem anatomia nie pozwala na ostre #!$%@??


Tu już nie będę wchodzi w szczegóły, ale składa się na to wiele czynników

To się przyzwyczaj że dla twojego partnera twoje ciało jest podczas seksu praktycznie bez znaczenia bo liczy się dla niego fetysz i nie płacz.


Wiesz, przyzwyczaiłam się. Jesteśmy razem długo, prawie 10 lat. So...
Zresztą nie o
@AnonimoweMirkoWyznania: xD

"Chyba wśród gejów."

Ignorantka i homofob w jednym wąska talia i biodra to uniwersalna cechą atrakcyjności u mężczyzn jest to naukowy fakt. Wiem wiem twój Janusz musi używać boomeranga żeby założyć pasek od spodni ale dla kobiet które o siebie ddbaja i chcą mieć ładne dzieci wąska talia to atut u mężczyzn jak i u kobiet.

"Tu już nie będę wchodzi w szczegóły, ale składa się na to wiele
OP: @Wdermn

Ignorantka i homofob w jednym wąska talia i biodra to uniwersalna cechą atrakcyjności u mężczyzn jest to naukowy fakt.


Nie, dla mnie taka sylwetka (wąska talia) u mężczyzny wygląda zbyt dziecięco.

a dodatkowo przed dobrym ruchaniem powstrzymuje go fałda atrakcyjnego tłuszczu dla hetero samców


Znowu pudło, niestety jest szczuplutki.

Przyzwyczaiłas się ale płaczesz na mirko XDD


Pytam, nie płaczę.

Nie czytałem dokładnie twojego wysrywu przepraszam


Zatem też go nie
@AnonimoweMirkoWyznania:

"Nie, dla mnie taka sylwetka (wąska talia) u mężczyzny wygląda zbyt dziecięco."

Co dla ciebie się podoba Grażynko to mnie gówno obchodzi ja mówiłem o fakcie nie o swoich preferencjach xD.

bawią mnie osoby które się tak emocjonują komentarzem tak naprawdę mam w dupie ciebie i twojego chłopaka i ten śmieszny problem xD wynikający z twojego braku empatii do partnera.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
OP: @Wdermn

Co dla ciebie się podoba Grażynko to mnie gówno obchodzi


A od tygodnia odpowiadasz

ja mówiłem o fakcie nie o swoich preferencjach


Wrzuć zatem badanie naukowe, które potwierdzi ten "fakt"?

bawią mnie osoby które się tak emocjonują komentarzem


Dobrze, że masz do siebie dystans, wszakże to Ty używasz tu inwektyw i obrażasz zarówno mojego partnera, jak i mnie, ergo się emocjonujesz

tak naprawdę mam w dupie ciebie i twojego
@AnonimoweMirkoWyznania: "Wrzuć zatem badanie naukowe, które potwierdzi ten "fakt"?"
Może sobie poszukaj to nie jest trudne xD Nie zwykłem szukać czegokolwiek dla osób które nie potrafią użyć mózgu

Zobacz sobie na każdego przystojnego aktora czy super bohatera tam masz te cechy bardzo widoczne i jest to sylwetka typu V której fundamentem jest wąska talia. Nawet dzieci to wiedzą.

"Oho, ktoś tu nie wie, czym jest empatia. Pozwolę sobie wkleić definicję: "umiejętność