Wpis z mikrobloga

@drippinsauce: Też zacząłem na revolucie w styczniu, po czym odkryłem masę innych ciekawszych krypto niż oferuje revo. Kilka godzin czytania i po kilku dniach przerzuciłem wszystko na coinbase. Stamtąd na portfel. Po ~ 3 miesiącach i kupowaniu wedlug wykopu wszystkiego na górce jestem z ~40% do przodu. Teraz tylko HOLD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drippinsauce: Ja w grudniu kupiłem po trochę każdej z kryptowalut i z czasem jak cena szła w górę to dokupywalem tej waluty, która najbardziej się odbiła. Po 5 miesiącu mam w portfelu ponad 100% więcej. Dla mnie to również zabawa i ciekawostka.
  • Odpowiedz
@windows95: tu bez kitu są wykopowi eksperci, nie kupuj, nic nie rób, a potem #!$%@? się że nic nie zrobiłeś, a procenty cały czas idą do góry. Jak ktoś wrzucił pieniądze które go nie będą bolały jak straci to jest to taka jakby zabawa, ja dopiero zaczynam ale nie zamierzam czekać jak to wszystko niby #!$%@? by kupić, bo uważam inaczej. Myślę, że coraz więcej ludzi inwestuje w krypto i
  • Odpowiedz
  • 1
@Papalozeno najlepiej inwestować w parę. Jak jedna jebnie to jest szansa że inne skoczą.

@Trunktwilight wiadomo poważne pieniądze ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Simple-Man na górce można być tylko wyżej

@pan_filutek marża faktycznie trochę wynosi, ale to jest właśnie część eksperymentu. Odpowiemy sobie na pytanie czy revolut faktycznie jest taki zły jak mowio.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simple-Man: No i co widać na tym wykresie?
No ja tam widzę silny trend wzrostowy. RSI mówi wielkie nic.
Krótkoterminowo mam retest ostatniego szczytu i tu byki się ustawiają. Jakaś opcja wejścia z stop losem jest.
  • Odpowiedz