Wpis z mikrobloga

Za kandydaturą Roberta Gwiazdowskiego opowiedziało się 38 polityków (22 z Koalicji Polskiej, 10 z Konfederacji oraz 4 niezależnych). Przeciw było 382 parlamentarzystów (213 z PiS, 121 z KO, 46 z Lewicy i 3 niezależnych). 13 posłów z klubu PiS – w praktyce przedstawiciele Porozumienia – wstrzymali się przy głosowaniu m.in. Jarosław Gowin, Andrzej Gut-Mostowy, Wojciech Maksymowicz, Iwona Michałek, Marcin Ociepa, Andrzej Sośnierz, Magdalena Sroka i Michał Wypij. Wstzymało się także 11 członków klubu KO m.in. Grzegorz Napieralski, Marcin Kierwiński, Sławomir Nitras, Tomasz Zimoch oraz Robert Kropiwnicki oraz poseł Konfederacji Grzegorz Braun.

Tak że tego.

#polityka #rpo #gwiazdowski #konfederacja
L3stko - Za kandydaturą Roberta Gwiazdowskiego opowiedziało się 38 polityków (22 z Ko...

źródło: comment_1618512517P34L5ZEAOTeN5SfE6GGcmK.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Ostatecznie kandydatem, któremu Konfederacja udzieliła poparcia był Wróblewski


@GoddamnElectric: Bzdura.

A mój post ma na calu przypomnieć, że kandydatem Konfederacji był Robert Gwiazdowski, przeciwko któremu głosowali wspólnie posłowie PiS, PO i Lewica z drobnymi wyjątkami.
  • Odpowiedz
A mój post ma na calu przypomnieć, że kandydatem Konfederacji był Robert Gwiazdowski, przeciwko któremu głosowali wspólnie posłowie PiS, PO i Lewica z drobnymi wyjątkami.


@L3stko: i dlatego szuty poparly pisowczyka, seems legit.
  • Odpowiedz
RPO jest dla ludzi, nie dla partii.


@GoddamnElectric: Widocznie nie dla LUDZI, a dla WYBRANYCH ludzi. Tu cytat pana Ikonowicza

Gdyby przyszedł pracownik, któremu nie wypłacono wynagrodzenia, to pomógłbym znaleźć organizację społeczną, która napisałaby mu pozew. Mam koncepcję, by rzecznik współpracował z takimi organizacjami i ze związkami zawodowymi. Natomiast przedsiębiorcę odesłałbym do najbliższej kancelarii adwokackiej.


Czyli nawet stereotypowa Karyna ze swoim małym zakładem fryzjerskim ma się odwalić od potężnego kandydata na
  • Odpowiedz