Wpis z mikrobloga

Kto dostał list od @m__b?


Kto razem z listem dostał paczkę pełną różnych gadżetów?


Trochę nieświadomie wziąłem udział w losowaniu #barylkakrwi przy okazji donacji i udało się wygrać paczkę giftów, także zgodnie z obietnicą robię małe #chwalesie i chyba pozwolę sobie wymienić co w paczce się znajduje (kolejność przypadkowa):
- list od Michała oraz śmieszkowy list od organizatorów
- skarpetki od @Sox-in-the-Box
- długopis i pióro od PKP Intercity
- wisior prawdopodobnie od @bkwas (dopiero jak pomyślałem od kogo on może być to sprawdziłem czy świeci w ciemności - świeci pięknie jak galaktyka :))
- miesięczny karnet do Xtreme Gym (w Trójmieście nie ma, więc będą treningi VOD) oraz ręczniczek i bickometr xD
- paczka gadżetów od @MobileVikingsPL (plecakoworek, smycz, powerbank, przypinki i hełm Vikinga)
- gadżety od twojakrew.pl (magnes, torba zakupowa, zapach do samochodu, notatnik z przyborami do pisania i kubek)
- dwie czekolady i Białe Michałki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- wykopowy kubek i torba zakupowa

Uff trochę tego jest, ale chyba wszystko wymieniłem.
Widzicie? Dobro wraca! Chcąc komuś pomóc można jeszcze samemu coś dostać. Także zachęcam każdego do wzięcia udziału w #barylkakrwi
i #krwiodawstwo.
Hejterro - Kto dostał list od @m__b?
SPOILER
Kto razem z listem dostał paczkę pełną...

źródło: comment_16185123357wPf08ZQinHqv8uhcuPGch.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 6
@Hejterro oooo, coś ode mnie :DD

Niech służy długo i swiecąco! No i dzięki za wspieranie akcji i pulsowanie Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Hejterro: XD ludzie po 80litrów spuszczonej za damski #!$%@?, a nagrody dostaje mirek z przypadku xD Życie w pigułce.
Oczywiście gratuluję, bo to nie są przecież miliony w płynnym złocie xD
  • Odpowiedz
@Bagiezta88: Racja, są i tacy ale czy to znaczy, że nie mamy robić akcji dla początkujących albo tych, którzy starają się nieść pomoc od relatywnie krótkiego czasu? Skoro akcja prowadzona jest tutaj, dla użytkowników, trwa już od prawie 7 lat i coś nam wychodzi dzięki niej to właśnie ta społeczność powinna zostać nagrodzona za swój gest. Każdy ma równe szanse przecież w losowaniu nagród. Zapraszamy do uczestnictwa ( ͡°
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawel_je: to nie krytykuj skoro nic nie robisz by chociaż trochę zmotywować i nagrodzić ludzi którzy pomagają. A brak dystansu do niektórych spraw czy poczucia humoru to już Twój problem xd
  • Odpowiedz