Wpis z mikrobloga

Dobra bo widze od rana pojawilo sie kilka wpisow o menelu i ze mocztawia nie przejdzie przegladu to cos wam wyjasnie bo widze duzo ludzi nie ogarnia tematu. W Polsce nie ma czegos takiego, ze auto nie przejdzie przegladu. Tutaj kazdy gruz bez problemu przechodzi przeglad. Samochod chyba musialby podjechac na badanie bez kol, silnika, amortyzatorow, z powybijami lampami zeby nie podbili badania. To nie zachod, ze minimalny odchyl i auto out tylko na sprzedaz na wschod. Menel po prostu chce wyludzic wiecej kasy od debili na rzekoma naprawe.
#kononowicz #patostreamy
  • 11
@kamil-tika: Tak i nie. Potrafią się #!$%@?ć za lampę która jest pożółkła, albo za dziurkę w tłumiku i dopóki nie naprawisz usterki to nie przejdziesz(wiem bo raz tak miałem, że nie podbili za pożółkłą lampę i raz za dziurkę w tłumiku), ale z drugiej strony przepuszczają takie przypadki jak lampa od anglika, czy problemy ze wspomaganiem
No coz w takim razie moze na niektorych sie bardziej czepiaja ale na wiekszosci jednak nie bo dla nich to czysty hajs zeby sie jednak nie czepiac i zeby auto do nich po roku znowu wrocilo.
@SVETER: rok temu mi autko nie przeszło przeglądu bo nie było idealnej zbieżności kół, tu się nie mogę zgodzić, że auta przechodzą zawsze. Znajomej nie przeszło uwaga - bo miała nie działającą jedną wycieraczkę. Wniosek jest taki, że zależy na kogo trafisz - jak służbista to przyczepi się do wszystkiego, a jak jakiś znajomy to będzie miał to w trąbce, że twój samochód jeździ na trzech kołach
zależy na kogo trafisz


@adeush: Otóż to. Znam wiejski warsztat gdzie wszystko dziad przybije za 100 zł, ale tam nie jezdze, bo to olkoholik i mu wszystko jedno, bo wynaje zasade co bedzie to bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil-tika: Zauważ że tutaj dużo robi to czy typa znasz czy też nie, Jaruś kogo tam w Suwałkach może znać? Typ dopiero co auto pierwsze kupił, więc jego nadzieja w Iwonie i znajomych Alberta że znają kogoś kto za flaszeczkę wystawi odpowiedni kwitek.