Wpis z mikrobloga

Witam, to znów ja. Po niecałych kolejnych 12h odblokowałem Azazela (którym pierwszy raz przeszedłem grę) Samson, Eve oraz Lazarusa i mam pytanie, co mam zrobić dalej? Na youtube widziałem kilka róznych zakończeń które oczywiście będę chciał zrobić ale na youtube zobaczyłem także postacie alternatywne. Możecie mi powiedzieć jak mam je odblokować?
#thebindingofisaac
  • 11
@yungczarli999: Ja piszę serio. Zrobiłem prawdziwe 100% (wszystkie achievementy) w afterbirth+ w równo 360 godzin, Repentance dodaje prawie drugie tyle contentu. A te 360 godzin to i tak bardzo dobry wynik, ale to dlatego że w Isaaca grałem już wcześniej i to oryginalnego, przechodząc go również na 100% z dodatkiem który był tak trudny że zajmował sam w sobie więcej czasu niż AB+. W wakacje rok temu robiłem streamy ze speedrunowania
@XkemotX: A i jeszcze mówiłeś że na moim poziomie pokonanie ostatecznych bossów jest nie możliwe i szczerze w 100% się z tobą z tym zgadzamXDD, dotarłem ostatnio do nowego bossa z Repentence i umarłem po 2 uderzeniach a moje ataki nic mu nie zrobiły bo bulid był zdecydowanie za słaby..
@yungczarli999 Ciężko mi coś konkretnego doradzić. Tboi to gra w której poziom trudnoścj wzrasta wraz z odblokowywaniem rzeczy, ale w tym samym tempie ty powinieneś stawać się lepszy z samego faktu grania.

To jest kupa czasu, ale jak gra ci się podoba teraz to wciągnie cię strasznie.

Najlepsze postaci dla początkujących to Magdalena i Azazel, jak umiesz unikać rzeczy to Judasz, Łazarz też jest okej.

Magdalena ma mnóstwo leczenia i najwięcej serc