Wpis z mikrobloga

Hej Wam,

Mam pytanie, bo jestem amebą budownictwa i wszystkiego, co z tym związane, a takie oto zjawisko oczy moje brązowe ujrzały i teraz nie wiem...

Taka działka o. A na niej prostokąt (dzielony z sąsiadem) z oznaczeniem 1E. Wiem, co oznacza 1E w planie zagospodarowania, ale... nigdzie nie mogę znaleźć informacji, co to dla mnie, dla osoby stawiającej tam ewentualną chatę, oznacza.
Czy ktoś z Was wie, co to może dla mnie oznaczać? Na działce nie ma zadnego słupa, nic, transformatora, sąsiad ma to normalnie ogrodzone w obrębie swojej działki (ale nie udało mi się jeszcze z nim pogadać w tej sprawie)... Ratunku, czy są tu jacyś spece od #budowadomu #budownictwo #prawobudowlane?

Za informacje wirtualna czekolada. Dzięki z góry.
Pobierz flakizolejem - Hej Wam, 

Mam pytanie, bo jestem amebą budownictwa i wszystkiego, c...
źródło: comment_1618480308l8idSt2VpcOI4FefRMb9nf.jpg
  • 9
@mrowed: Własnie najgorsze jest to, że w geoportalu nie ma nic, jak się szuka tak "ogólnie", to nawet nie widać tego prostokąta - dopiero po włączeniu wszystkiego, wszystkiego, on się pojawia, ale wokół niego nie ma nic interesującego, żadnych instalacji, nic. To jest jakaś zagadka. A zagadki tego typu to zazwyczja problemy. :)