Wpis z mikrobloga

@Desmosedici: w prawo w ogóle nie da się luzować, wyciągnąć da się w każdym momencie. A że przyzwyczajony jestem że dodatkowo mogę w prawo poluzować trochę to byłoby miło mieć to tutaj także ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michnic: no właśnie nie, mam w 2 innych parach butów z BOA luzowanie w drugą stronę (Fizik Tempo Overcurve R5 oraz Scott Road Team BOA).
  • Odpowiedz
@dymel: ale masz BOA marki BOA? Ja miałem wiele par butów z BOA i żadne nie pozwalały na kręcenie w drugą stronę. Teraz mam Northwave i tu jest inaczej rozwiązane luzowanie, przez klik albo odciągnięcie dźwigni.
  • Odpowiedz
@michnic: że kółka są to wiem - mam przecież takie. Problem w tym że niewymienialna część w bucie może się różnic, nie chciałbym na chama wpychać jeżeli może się coś zepsuć (różnią się średnicą).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michnic: w Bontragerach Espresso mam pokrętło BOA i działa tak że w prawo zaciskam, w lewo luzuje. Mogę też całkowicie zluzować, ale pokrętło musi być w pewnym położeniu.
  • Odpowiedz
@pavel_ski: myślałem o siemano, ale z tego co się naczytałem to są dosyć wąskie i niskie, ja niestety mam dosyć wysokie stopy i po przymierzeniu (innych modeli) musiałem odrzucić.
  • Odpowiedz