Wpis z mikrobloga

We wrześniu kupiłem karnet na siłkę. Wiadomo jednak że chwilę później je zamknęli i raczej już ich szybko nie otworzą.

Ale w czym rzecz, karnet kupiłem we wrześniu na rok czasu bo gdzieś od okolicy września/ października tego roku się przeprowadzam i nie będę miał możliwości korzystania z siłowni.

Karnet obecnie u siebie zawiesili i nie pobierają opłaty i że niby później przywrócą to jak było.

Ja jednak chciałbym jakoś zrezygnować bez konsekwencji bo ten karnet od września/ października będzie dla mnie kompletnie nie przydatni i jakoś nie chce mi się za niego płacić.

#silownia #covid19 #mcfit

Ps. Buduje dom, ogólnie może być tak że coś się przedłuży ale wolałbym wtedy świadomie nawet wykupić nowy karnet niż ciągnąć ten.
  • 5
Czyli będę do nich po prostu pisał/ dzwonił. Chciałem się wcześniej przygotować z informacją czy ktoś może już wcześniej ogarniał coś takiego.
@StickyNote złóż wypowiedzenie jak najszybciej zeby bylo ze zlozyles. Oni odpiszą ze okres to sie liczy jak otwarte siłownie ale kij im w oko. Wregulaminie z tego co pamietam to nie bylo nic o przedłużaniu karnetu ze wzgledu na zamkniexie.