Wpis z mikrobloga

Co ten pajac Krystian odwala z tą fotowoltaiką na insta . Fotowoltaika jest zagrożeniem ,bo zwiera metale ciężkie jak kadm, ołów.Przy nagrzewaniu emituje do powietrza te związki i z dachu leci nam ten syf, grożą zapaleniu i potem mamy skażenie całego obszaru. Ich utylizacja jest problematyczna i i nie ekologiczna ze względu na ten syf. Polska stoi na węglu a Unia nam chce zabrać samowystarczalność. Żeby zmniejszyć emisje Co2 powinny być filtry do każdego komina a nie wyzbywanie się naszej potęgi jaką jest węgiel. Mam nadzieje, że pojedziecie tego makaroniarza na insta, bo to kolejny zdrajca Polski.Kto jest patriotom Polskim pociśnie na insta Krystiana bo działania takich jak on zniszczą Polskę gospodarczo i ekologicznie
#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
@Olostro: ty masz cos z glowa? Wszystko co on robi to ci przeszkadza... Ja mam fotowoltaike w swoim domu i jestem zadowolony. A juz na pewno lepsza fotowoltaika niz wciskanie kodow na natural srojo czy inne gowna.
  • Odpowiedz
@B0B69: dopiero zaczyna niszczyć bo nabijamy kabze obcym mocarstwom kupując to a węgla zmniejszamy użycie za który nie musimy płacić obcym krają w ten sposób pompujemy gospodarkę innym krają a własne surowce pomijamy. Druga sprawa filtr do każdego komina i problem z Co 2 z węgla rozwiązany a fotowoltaika ma metale ciężkie ale ludzie z czasem zaczną od tego chorować i nawet o tym nie będą wiedzieć. Gdzie pseudo mądralo
  • Odpowiedz
@Olostro: po pierwsze to Ty się doucz polskiej pisowni. KrajOM, nie krają XD po drugie jedyną osobą, która się tu ośmiesza jesteś Ty a po trzecie w którym miejscu Cię wyzywam?
  • Odpowiedz