Wpis z mikrobloga

@affairz: tu fajnie podsumowane co tam się odjaniepawla z bankiera:

karalna jest z-mowa jaka zaistaniała tutaj: ca-rom podpisał umowę znaczącej wartości z AQT (wartość znacząca dla Aqt, może nie dla Kara-szews-kiego), która to umowa nałożyła obowiązki na AQT (m.in. przelew kaucji do carom w kwocie 600 tyś złotych), która to umowa NIE ZOSTAŁA UPUBLICZNIONA. czyli albo Staroń albo Mazurkiewicz podpisali umowę z CAROM, ukryli ją, Mazurkiewicz zrobił przelewy (co najmniej trzy,
@affairz: nie wiem czy pamiętasz, ale Carom wywinął swego czasu niezły numer na Devoranie. Jak widziałem, że wbijają się w akcjonariat AQT to spodziewałem się jakiegoś numeru, ale takie akcje jak dziwne kaucje, zmiany prezesów co kilka tygodni, powrót Pawluka to raczej bym się nie spodziewał. Do tego brakuje jeszcze Voytka w radzie nadzorczej xD

https://www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-podejrzewa-manipulacje-na-akcjach-Devoranu-Kurs-spolki-pikuje-7557858.html
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: jak pisałem, że mam wrażenie, że każdy następny zarząd to podstawieni ludzie przez Babińskich, to się śmieli. A Pawluk wrócił prawdopodobnie, żeby pozamiatać w firmie, bo przyjaciel najlepszy Voytek, go poprosił, Podejrzewam, że też ma gruby hajs obiecany za to.¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iustus_ultimus: prawdopodobnie szykuj się na akcje, jak na aqt. Nie zdziwiłbym się, jakby za jakiś czas Babiński czy Pawluk tam się pojawił, bo to kółko wzajemnej adoracji. Poczuli łatwe pieniądze na wyciskaniu drobnych, więc już będą to robić, aż ich ktoś nie zatrzyma.
Po co pracować, jak można przyjść i wziąć cudze? ¯\_(ツ)_/¯