Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie bardziej do #rozowepaski

Umówiłem się z dziewczyną z #tinder na spacer, wiem że lubi spędzać czas nad jeziorem i już trochę doskwiera jej to "siedzenie w domu"...
Więc wpadłem na pomysł, aby może zrobić mały "piknik" nad jeziorem, zabrać kilka koców i poduszek, przekąski, kieliszki i wino, dodatkowo byśmy troszkę uciekli od codziennej rutyny

Pytanie brzmi: Jak byście zareagowały na taką niespodziankę? Pójść w to, czy to trochę za dużo?

Mały kontekst:
Znamy się od 3 tygodni, ale odwiedził mnie covid, dlatego po takim czasie się dopiero spotkamy
Tak jakby spędzamy na rozmowach całe dnie (Jej branża jest zamknięta, a ja mam kwarantannę)
Zaprosiła mnie na wesele kuzynki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6076e941919c6e000abfe74f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam pomysł na spotkanie dobry, jednak ja nie szłabym w stronę "niespodzianki", bo to jednak obca osoba póki co i nie ma co wychodzić tak przed orkiestrę. Takie rzeczy zostawiłabym na późniejsze etapy znajomości, jak już poznasz ją lepiej. Powiedz jej po prostu o swoim pomyśle, tak aby i ona miała szansę się wykazać, przynieść coś itp.
  • Odpowiedz
Po co tak pajacowac na pierwsze spotkanie? Może fajnie Wam się pisze, a w realu będzie kaszana jak #!$%@?, a Ty przyjdziesz #!$%@? jak szczur na otwarcie kanału, Imo zwykla kawa i spacer zapoznawczy na pierwsze spotkanie jest najlepszy, jak się dogadacie na żywo, możesz kombinować
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mój niebieski wpadł na ten sam pomysł co Ty, tylko że to było dopiero na trzecim spotkaniu, byłam bardzo zaskoczona, ujął mnie tym () Myślę, że gdyby zrobił to na pierwszym spotkaniu czułabym się trochę niezręcznie i byłabym bardziej skrępowana.

Z drugiej strony piszesz, że piszecie ze sobą już 3 tygodnie, i że ona zaprosiła Cię na wesele. Czyli wychodzi na to, że też
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zwariowales chlopie? nie widziales nigdy kobiety w zyciu na oczy i juz pajacujesz i skaczesz kolo niej jak nie wiem... wez wyluzuj, pierwsze spotkanie kawa + spacer, jak zaiskrzy miedzy wami w OBIE strony tzn ty jej i ona tobie, to wtedy mozesz jakies kocyki i inne cuda wymyslac ale nie wczesniej
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Czemu odrazu pajacowanie, właśnie jest mało takich facetów którzy potrafią wyjsc z taka inicjatywa. Większość takich pierwszych spotkać jest nudnych bo tylko kawa i wypad koniec
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: Czemu odrazu pajacowanie, właśnie jest mało takich facetów którzy potrafią wyjsc z taka inicjatywa. Większość takich pierwszych spotkać jest nudnych bo tylko kawa i wypad koniec


@PaniMonika: a dlatego pajacowanie bo to nie rozowa wybiera tylko niebieski i rozowa, i widze ze wiekszosc osob o tym zapomina. Ja znam swoja wartosc, nie bede pajacowal kolo jakies kobiety ktorej nie znam. Co jak wyjdzie, ze np ma 158
  • Odpowiedz
@sajmen: Każdy będzie postępował wobec własnego sumienia. To jest Twoje zdanie. Zreszta żadna laska prawdy Ci nie powie z iloma facetami była i spała. Nie jesteś wróżbita żeby o tym wiedzieć jaki ma laska przebieg.
I owszem jeśli nie zaiskrzy to nic z tego nie będzie.
  • Odpowiedz