Wpis z mikrobloga

Oho, wykopki po raz kolejny mają ból dupy o Wawrzyniaka i dają upust swojej frustracji w internecie.
Śmieszni jesteście, nigdy nie osiągniecie nawet połowy tego, co on osiągnął, i boli was dupsko z tego powodu, takie są fakty.

#polskiyoutube
#kamerzysta
#kruszwil
  • 18
  • Odpowiedz
@Hissis: a co on osiągnął oprócz jakichś tam pieniędzy zarobionych połowicznie z oszustw?XD
typ bez jakiejkolwiek moralnosci i zasad, szkoda tylko jego dziewczyny 12 lat mlodszej trochę
  • Odpowiedz
@smolldaisy: Ty masz moralność i zasady( chociaż wątpie), a on ma pieniądze i se rucha małolatki, On się nie interesuje Twoim życiem, to Ty się interesujesz jego życiem. Taka jest różnica.
  • Odpowiedz
@Hissis: a nie wiem, bo np smieje sie z samobojstwa, smieje sie z hiva, smieje sie z niepelnosprawnych, oszukuje dzieci majace 8 lat na kupony z makdonalda, wypisuje do 13 latek o ruchanie majac 30 lat? XDDDDD
  • Odpowiedz
@Hissis: Doceniam Twój trud, ale im nie wytłumaczysz. Wawrzyniak to człowiek sukcesu i niestety od kilku dni więzień polityczny - polityki lewackiej ideologii. Szkoda, że na niego wypadło. Miał pecha. Takie pokazowe sprawy muszą być, żeby 99% głupiego społeczeństwa grzecznie stało w szeregu i czekało na rozkazy.
  • Odpowiedz
@danielek_czarodziej: no niestety, ale to dobitnie pokazuje, że wymiar sprawiedliwości rzeczywiście potrzebuje natychmiastowej i gruntownej reformy.
Chociaż i tak z tego co wiem, a coś tam wiem poza medialnymi informacjami, to sprawa rozejdzie się po kościach.
  • Odpowiedz
@Hissis: Dokładnie. W ogóle patrząc na tę sprawę to aż strach cokolwiek robić - zatrudnić jakiegoś pracownika, skorzystać z usług prostytutki czy chociażby imprezować z jakimiś nieznajomymi ludźmi, bo zaraz się okaże, że ktoś jest lekko upośledzony i mi wykręcą aferę za byle gówno. Najlepiej niech klepią adnotację takim ludziom w dowodzie osobistym to nie będzie takich problemów. Fajnie by było mieć takie żółtego papiery, bo sie okazuje, że to zajebisty
  • Odpowiedz
@danielek_czarodziej: No, albo się na przywitanie pytać 'Jesteś może upośledzony?' No ale wtedy zawieranie nowych znajomości może być znacznie utrudnione, no i zawsze istnieje ryzyko, że ktoś się nie przyzna, że jest upośledzony, to i tak i tak afera wyniknie.
  • Odpowiedz