Wpis z mikrobloga

No i awanturka między babkami się rozpoczęła. Adam nie szanuje starych stałych widzów i nowych też ( jego słowa) to tylko jak twierdzi internet dla niego ważne jest to co poza internetem. Donejty wpadają tylko od moderatorów.
DJ Ruda zgłosiła problem z aktywną użytkowniczką czatu Adama Iwa Iwa ,że stalkuje Dj Rudą. Zwyzywał DJ Rudą, że to tamto i owamto...cytat z czatu
"DJ RUDA
A pani Iwa pisze do moich znajomych na mnie głupoty. Masakra" i tam jeszcze parę innych wpisów.
Podsumowując babiniec, aktywne rozmowy z garstką osób Love Stylle, Ola Ola, Paulina, Iwa Iwa i moderatorami a reszta otrzymuje zdawkowe odpowiedzi. A nicki pojawiające się i piszące prawdę o Adamie lub krytyczne w jego stronę są wyciszane. DJ Ruda przyłącz się do WYKOPU.84 widzów
#streamadam
  • 2
@KotkaMruczki_76 Ruda myśli że jest kimś ważnym. A prawda taka że wszyscy się z niej śmieją. Jeszcze takiej atencjuszki to w życiu nie widziałem. Honoru brak. Jest tak fałszywa że szok, dlatego nie ma przyjaciół w życiu realnym. Przyznała się do brania narkotyków, ma dzieci, dla mnie to tłuacioch bez ambicji. Dno dna