Wpis z mikrobloga

Jak się robi gift card z konta polskiego na argentyńskie to ma wskoczyć peso? Jak zapłacić z portfela? U mnie przy płatności chce żeby kartę podać. Jak zrobiłem gift i wskoczyło mi konto ARG w złotówkach to zrobiłem to źle?
Cały czas wchodzę na steam przez vpn

#steampesos
  • 14
@pablo_see: ktoś tu mi kiedyś pisał że najpierw trzeba doładować konto bezpośrednio pesos np giftami z eneby, tak zrobiłem i mam arg ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero później można wysyłać gifty z pl na arg (po 3 dniach od dodania do znajomych)
@pablo_see:
1. Kupujesz gift carda 100ars za 7 zł z g2a.
2. Doładowujesz portfel.
3. Kupujesz byle co (np. jakąś grę za 6ars).
4. Przelogowujesz się na Polskie konto.
5. Z polskiego konta wysyłasz gift carda na argentyńskie.
6. Logujesz się na argentyńskie i odbierasz prezent od razu w ars.

Żeby było to możliwe musisz posiadać swoje Argentyńskie konto w znajomych na Polskim przez minimum 3 dni.
@Vizley: @benkenobi1111:
To konto co mam obecnie to mogę płacić ARS i PLN. Jak kupię grę za ARS a potem będzie gift z PLN to wejdzie mi na ARS czy na PLN? Może trzeba założyć nowe konto? Te 20 zł koncie ARS można jakoś wykorzystać czy raczej już nic z tego nie będzie?
@pablo_see: Nic już z tego nie będzie.
Załóż nowe konto Argentyńskie dodaj je do znajomych na Polskim. Kup 100ars gift carda za ~7zł kup byle co w sklepie. Odczekaj 3 dni i po tych 3 dniach wyślij gift carda z Polskiego konta na Argentyńskie. Wtedy przewalutuje Ci pln na ars.